Červen 2014

A další bezduchý narcistický článek... Hold už jsem taková

23. června 2014 v 13:29 | Aly |  Témata týdne
Ahoj,
takže originalita. Jop, každý je něčím vyjímečný, třeba já... Míchám si kafe tabulkou čokolády (právě mi tam upadla) a dělám si naděje na vztah s každým kdo se na mě usměje.
No, a hlavně tu píšu články o tom co všechno se mi stalo, co všechno mě štve, nebo na co se dívám. Ani tohle není výmka.

Kopírování
Sakra lidi to si nemůžete vymyslet něco vlastního?
Jako třeba ViralBrothers, jako jo, mají fajná videa, ale debilní kecy nejsou jejich, ale okopírovali to z Americké youtube scény.
Kopírování na youtube je téma pro samostatný článek. (Ne nepatřím mezi ty idioty, kteří vidí dělat někoho let's play na hru, na kterou dělal let's play Gogo a napíšu tomu někomu do komentářů "Kopíruješ Goga.")

Trendy
Jako jo, fajn chápu, chcete se začlenit, ale logika "Jé všichni milují kníry, tak si koupím tričko s knírkem, ať jsem cool. A vůbec mě nezajímá, jaký to má význam." Sakra probuďte se lidi! A přisahám, ještě jednou uvidím to triko OBEY a asi někoho nakopnu.
Radši ani nemluvím o "duck face".

Kopírování celebrit
Jů Rihanna si vyholila půlku hlavy, tak se jde ke kadeřnici. Jů, Miley Cyrus si ostříhala a obarvila vlasy a začala twerkovat a chovat se lacině (omlouvám se všem fanouškům Miley Cyrus, chápu je mladá a chce si v životě něco užít.), tak se budu chovat jako ona. Ještě mjedna fotka na facebooku s vyplazeným jazykem a dávám si toho člověka pryč z přátel.
Na závěr jedna chuťovka. Justin Jedlica, alias živý Ken. Hochu, vymysli si něco svého.
(Jo vím, že Ken není celebrita)

Ale proč to tu píšu...
Jde vůbec dneska být originální? Vymyslíte si něco svého, třeba potisk na triko, někomu se to zalíbí a zkopíruje to od vás. Už nejste originální, ale jen šašci co nosí stejný hadry.
Tak jo no, v dnešním světě ta originalita moc nejde no. Taky se vždycky najdou lidi jako já, co si na to pořád budou ztěžovat a každého nařknou, že kopruje.
Ok, asi se začínám lehce zamotávat, ale hlavní myšlenku jsem doufám srozumitelně sdělila.

Velká, velká, velká blbost

22. června 2014 v 14:02 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Ahoj,
já vím, že při titulka se vám protočily panenky a řekli jste "Co zase provedla?"

Začnu od začátku, takže u nás ve vesnici byly radovánky. No pomáhala jsem tam se soutěžema pro děti atd.... Pak začla večerní zábava. S kamarády jsme šli jakoby dozadu, jeden z nich přinesl pití, nic světobornýho, láhev nějakého višňového alkoholu a vodku. No nicméně, jsem si chtěla trošičku loknout. Ve finále jsem v sobě měla půlku flašky toho višňového a byla jsem lehce namol.... Hold kolektivní nátlak no...
Samozřejmně lidi při alkoholu dělají kraviny... Já jsem byla ještě ve stavu, kdy jsem byla schopná předstírat střízlivost.

ALE... Byl tam kluk, který se mi líbí a se kterým si vztah buduju už půl roku, říkejme mu třeba Dean, bohužel, pil tam se svými přáteli (je plnoletý, tak ať si dělá co chce) a mě ani nezamával, jako jo, pozoroval mě. Nebo spíš ty moje taneční kreace.

Já nevím, děsně mě to naštvalo, no tak jakmile pustili ploužáky, jsem se začala dívat po klucích. A tam byl... V tu chvíli mi přišel dost pěkný,(byla tma a taky jsem měla trochu upito, dneska jsem si ho našla na FB a i když nejsem věřící, tak jsem se pokřižovala). Zamrkala jsem a usmála se na něj, tak mě popadl a tančili jsme. Stihli jsme si říct jen jména a kde bydlíme a....

No, začal mě líbat, jazykem.... Nejdřív jsem byla překvapená, pak jsem mu pusu začala vracet. Poté zkončila písnička a ostatní páry se rozešly, ale on mě nechtěl pustit. U parketu stáli skoro všichni mí spolužáci a všimli si nás... Pak jsem se mu chtěla vysmýknout, ale pořád mě držel, tak jsem mu utekla s tím, že tu jsem s kamarádkou a nechci ji odstrkovat. Což byla pravda.

No pak, pominu-li tu trapnou věc jak se mě každý ptal co to bylo za kluka, mě holky zatáhly přímo k Deanovi (nechodíme spolu, ale nějaká chemie tam bude, doufám) a požadovaly se vysvětlení. Já jsem si ho nevšimla, tak jsem tam začala halekat. "No tančili jsme a pak mi dal jazyk do pusy!" Takže pokud si mě nevšimnul na parketu, tak už musel být hluchý, aby mě neslyšel...

Tak jsem se vypařila kolem půlnoci, sakra jak tohle vysvětlím Deanovi, to nevím. No jak jsem odcházela, tak na mě divně koukal.


Já vím, holt jsem děsná neurotická kráva, ale nechci po vás radu, nechci po vás ani vynadání, že jsem pila. Jen to tu píšu, protože, jsem zjistila, že když se vypíšu tak je mi líp.

Věci, které jako teenagerka dělám

7. června 2014 v 10:00 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Ahoj,
takže právě jsem rozlepila oči, vstala jsem brzo, neboť jsem odpadla kolem desáté.... :D No, takže k článku:
Je mi čtrnáct, pořád to tu omívám dokola a dokola, ale kdyby někdo nedával pozor.

Oblíkám se jako prostitutka, a vím to!
No fajn no, já a můj výstřih je ještě v pohodě, oproti jiným holkám, mnohdy mladším, které potkávám na ulici (když se konečně seberu a jdu do města). Mini šaty ze kterých koukaj podvazky? Ve dvanácti? Jestli ta holka není fakt prostitutka...
Ještě jedna věc k tomuto tématu... Když má holka na ony šaty postavu tak jako jo fajn beru, chce se ukázat. Ale dvanáctka s vycpanou podprdou(Jednou jsem viděla holku, které z podprsenky čouhal kapesník...)? Nebo ještě horší je holka, u které máte pocit, že jí ty šaty prasknou. Nic proti tlustým lidem, ale minišaty?

Myslím, že jsem méněcenná když nemám kluka a tak beru prvního co se namane
Ono je to sakra těžký normálně myslet, když se škole, jakmile vyjdete na chodbu už narazíte na olizující se dvojici.

Koukám na animáky
Spongebob, Oggy a Škodíci a Kačeří příběhy... Asi to bude tou nostalgií, nebo nudou...
Ale když se mě na to zeptáte znovu, tak vám řeknu, že jen se ségrou :D

Šílím kvůli své váhy
Jednu chvíli si hlídám kalorie přesně, pak zase se na to vyseru... a šílím když přiberu, mimochodem, zase jsem na šedesáti kilech a zase začínám shazovat...
A to, že lozím po Tumblru kde jsou anorektičky, které si ztěžujou jak jsou tlusté mi moc nepomáhá.

Takže vzpomněla bych si na více kravin, které dělám (až na dívání se na animáky, na ty mi nešahejte) a které můžu svést na hormony, ale... Jsem příšerně líná a hloupá osoba. (Toto je jen zdravá sebekritika)

SayWeCanFly

2. června 2014 v 18:00 | Aly |  Hudba
Tohodle zpěváka jsem objevila fakt náhodou, ale má božský hlas. :DA rainy day... Prostě jde vidět jak jsou v té hudbě emoce, fakt mi to zní jako něco, do čeho autor dal kousek srdce. Že dělá hudbu pro radost.

Když víte, že toho druhýho pravděpodobně už neuvidíte.

2. června 2014 v 13:21 | Aly |  Témata týdne
Ahoj,

No, myslela jsem, že jsem se z té věci ze sporťáku dostala... Evidentně ne. :/ (Ano já vím, protáčíte oči a říkáte si, že moje problémy byste chtěli mít)

Dneska jsem byla o dost jiná než normál, i každá maličkost mě vytočila, se vším jsem ztrácela trpělivost a nejradši bych do něčeho kopla. Grrr (A tvářím se, jako že všechny nenávidím -vás ne-) :D
Čím to?

Jak už jsem psala, ON bydlí na druhém konci republiky... Nevím, ale nemůžu se s ním ani domluvit, na facebooku moc není, a když jo, tak si ho nevšimnu, nebo se třeba těsně mineme. Začínám mít pocit, že se mi vyhýbá a to jsme spolu nekomunikovali od té doby co odjel.

Jediné co mi přináší klid je kouření, ne nekouřím, ale prostě miluju někoho pozorovat. Ten dým a asi i trochu pasivního kouření mi prosě uklidňuje duši.... (Poetické období? tak brzo?)

Děcka! :D

1. června 2014 v 17:39 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Ahoj,
tak všera jsme vedli duchaplnou debatu, jestli jsem pořád dítě. :D
Moudřejší ustoupil a já jsem tohle dostala... Vím je to lehce... Správné slovo. Prostě a jednoduše mě chytla žravá.
Za kindervajcem si můžete všimnout něčeho z čehož mám největší radost. Ano, můj pentagram z tibetského stříbra :D Budu s ním strašit lidi, co nemaj ani tucha, že to není satanistický, ale ochranný symbol. :D
Jak já se těším. :D

A jdeme na retro! :D

1. června 2014 v 11:05 | Aly |  Hudba
Ahoj, mám tu zase pár písniček, tentokrát už starších. Začly se mi strašně líbit :D

(Mám to rozjetý jako lyrics a nechce se mi hledat klip takže smůla) Tahle je fakt fajná :D

Srdcová záležitost no :D

A ještě, když už mám ten absťák po Supernatural... :D