Květen 2014

Pokrok bitches!

31. května 2014 v 13:13 | Aly |  Moje snaha o hubnutí
Takže, zaznamenala jsem pokrok... Což je zvláštní, protože minulý týden jsem přežívala jen na bombónech a kávě z automatu.
No, od posledního článku o hubnutí se mi povedlo schodit cca čtyři kila.

Takže:
Výška: 166cm
Váha: 59kg
Vysněná váha: 55kg

Přidávám dva obrázky, pořízené před chvílí a nesmějte se kvalitě mého foťáku.

Jak vidíte, žádná sláva to není, ještě že to venku není na plavky. Chtěla bych ubrat minimálně ty čtyři kila.... :D

P.S.: Toho bordelu za mnou si taky moc nevšímejte. Znovu používám hlášku "Můj bordel, moje pravidla!" Kterou jsem opakovala celý sporťák.

Černá ovce naší třídy.

31. května 2014 v 9:48 | Aly |  Témata týdne
Proč si myslím, že jsem černá ovce?
Co já vím, u nás ve třídě se stalo, že jsme všichni rozpárovaní a já... Na mě zřídkakdy zbude dvojice.
Prostě mě tak nějak odstrčili, jako jo, baví se se mnou, ale jde to cítit, že k nim nepatřím. Každý se drží svojí party... Já partu nemám, buď pendluju mezi dvěma partama, nebo sedím v koutě.

I když jak si to tak vezmu... Jsem na tom ještě dobře... Ve třídě máme jednu holku, se kterou se nikdo nebaví. Ne, že bychom ji šikanovali, nebo tak, ale s ní se prostě nedá bavit.
Tak třeba, pořád sedí bokem, (já většinou projevuju snahu se skamarádit, ale ona... Nezájem...) když se jí něco nelíbí, neváhá se rozbrečet, místo toho, aby řekla co jí vadí.

Třeba nacvičujeme na radovánky (jsme vesnická škola a je to taková tradice no... Každá třída si připraví nějaké vystoupení), všichni se baví, choreografie se jim líbí. A ona jak to máme hotový se rozbrečí. Na otázku "co se děje" odpoví "Jste trapní a brečí si dál.

No nenaštvě to?

Tak jo mluvme teď chvilku zase o mě. (Jako obvykle. Sebestřednost rulez! :D)
Zas tak mi nevadí, že jsem jedna z těch černých ovcí. Je to někdy i výhoda, bavím se tak nějak se všema, kromě jedné, nebo dvou vyjímek, které mě nemůžou ani cítit.
A výhody černých ovcí vůbec?
Většinou jsou to roztomilí outsideři a outsidery má každý rád, no ne?
Originalita
Takový ten post odpadlíka, mi přijde strašně sexy (mám hodně špatný vkus na kluky, jo vím.)
A černá ovce (kočka :D) si jde vlastní cestou, ta kolektivní není vždy správná no... :D

Letní láska? Už? No proč ne...

31. května 2014 v 9:27 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Ahoj,
tak jsem přežila... No a zase jsem nemocná -bolí mě v krku-. Chtěla bych vám shrnout co se mi v posledním týdnu stalo.
Byli jsme na sporťáku, s naší třídou,(divím se, že jsem se nevysoukala z jištění a neskočila z horolezecké stěny - to bylo asi tím, že jsem tam nebyla schopná dolézt). Byla tam i druhá škola.
Moc jsme se navzájem nebavili teda jo, byli tam dva co za holkama pořád chodili na pokoj-první jsem je oslovila já_nemáte zač_.
Až druhý den jsme nemohly odemknout pokoj tak nám přiběhli dva a jako že nám za číslo pomůžou, já jsem jim dala facebook a kamarádka číslo. (Pokoj nám neodemkli a s klíčem si kdesi odskotačili.)

Třetí den byla diskotéka (ano není nic trapnějšího než diskotéka na třídním výletě), protože ta druhá škola jela už domů-druhý den-. Přes onoho kluka co jsem mu dala facebook jsem poznala jeho kamaráda. No nejdřív jsme tančili, dlouho to nešlo, protože byl tak vysokej... Litovala jsem, že sebou nenosím štafle. Povídali jsme si...
Druhý den jsme se líbali.... Pak odjeli....
Takže proč to tu píšu, někde jsem četla, že vypsat se z toho pomáhá... Ano jsem z toho smutná, protože bydlí na druhém konci republiky takže už se nikdy neuvidíme...
Taky zřejmě má doma někoho, na kom mu záleží... Dneska jsem zjistila, že má ask a neodolala jsem mu to prošustrovat. (To slovo zní hodně úchylně, já vím.)
Co já budu dělat, až se s někým rozejdu ve zlým, vážně netuším, když si vemete, že tu vyvádím kvůli nekomu, s kým jsem neměla pranic společného a znali jsme se jenom pár dní.

Tentokrát si zřejmě nedělám srandu.

10. května 2014 v 20:42 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Ahoj, zřejmě by vás zajímalo kde jsem kurva byla... Teda jestli mě máte tak moc rádi...

Zřejmě brzo umřu... Nebo mám ten pocit. Dneska jsme byli na závodech z hasiče - ano chodím na hasič a ano jezdím tam na závody, ale jen proto, že jim tam chybí lidi- no sedím si tak u repráku a ten chlap tam tak vyřvával... Bohužel jsem nenašla jiné místo k sezení a taky mi to moc nevadilo. Maximálně jsem se ho, pokaždé jak tam začal vyřvávat , lekla. Tak říkám si OKAY(nedělám mu reklamu) přežiju.


No... Nepřežila jsem, nevím jestli to bylo tím chlapem (těžko, ale ráda házím své těžkosti na druhé), od někoho jsem chytla mor (našla bych si jinou nemoc co odpovídá mým příznakům, ale.. no... asi umírám), nebo to je prostě úpal, ale jakmile jsem došla domů, poté co jsem se tam horko těžko dobývala, než jsem si přečetla SMS, že jeli k babičce a klíč je pod rohožkou, no jakmile jsem tam došla/doplazila zabouchla jsem dveře a natáhla se v předsíni. Probudila jsem se za dvě-tři hodiny (odhadem) a sežrala dva paraleny, poté jsem zasedla k PC a píšu tohle.

Tak a k tomu co mi vlastně je... Horko i zima najednou, vysvětluje to, proč mám na hlavě mokrý ručník a já jsem zabalená v dece. Hlava mě přestala bolet (Díky všemocný paralene!), ale jakmile vstanu, tak sletím, bo se mi nehorázně motá a jakmile se zvednu pozvracím se.

Proč vám to říkám? jediná osoba, kterou můžu zatěžovat svými problémy jaksi nedorazila na FB (je u něho ten malý telefonek, ale na to mi nikdy neodpoví. Hmmm co asi dělá vysokoškolák o víkendu? Hmmm....
Takže, no mám to pech... aspoň mám tu anonimitu...