Listopad 2013

Můj obor

25. listopadu 2013 v 21:38 | Aly |  Témata týdne
Ahoj,
takže provokace...
Víte, já se považuju za hodně manipulativního člověka, ano, jestli něco chci, prostě to vyprovokuju.
No já fakt nevím proč to dělám, prostě to dělám, příklad: Nudím se a tak mi svitne, co kdybych vyprovokovala hádku.

Mám jednu známou, no bývala to moje BF, ale jaksi mi došlo, že se chová jako malej diktátor. Zakazovala mi se bavit s lidmi, kteří se jí nelíbili. No jaksi ta známá s námi chodila do třídy, ale odešla, protože dostala blbou známku, trojku z fyziky. No je přesvědčená svojí dokonalostí a tím, že my z minulé školy jsme všichni pozéři bez budoucnosti. Ale, co si budeme nalhávat, hezká není (ten krysí ksicht mě bude strašit do smrti), nějakzvlášť u kluků oblíbená... No je jí čtrnáct, patnáct a razantně odmítá podprsenku, co jsem slyšela. Jediné v čem vyniká je sport, je samý, ó já půjdu na zimní olympiádu ó já chodím na sportovní gymnázium a mám jedničky a dvojky. (Na normální základce měla trojky----Watafááák?)

No to jsem odbočila...

Prostě tahle holka se do hádky jde vyprovokovat strašně snadno, prostě ji zkritizujete, nebo řeknete ať zaleze.(Urážela kámošku na facebooku, tak jsem jí to vrátila)
Já se k hádce dám vyprovokovat, jenom když se nudím, což je skoro pořád, no co si budeme nalhávat....

Omluvte prosím psaní velkých písmen, ale jaksi to teďka furt opakujeme ve škole, tak už to domů netahám no...

Jsem jenom kus masa?

21. listopadu 2013 v 20:54 | Aly |  Témata týdne
Ahoj,
takže jsem od pondělí byla nemocná a taky jsem tu nepsala.... No neva,, řekla jsem si, že za ten volný čas udělám něco kloudného a... Dokoukala jsem celé Supernatural (nějaké epizody jsem přeskočila, ale teď to ještě doháním) a vypěstovala si obsesi na Mishu Colinse, alias Castiela.
Takže, ať se tu moc nevykecávám, co mě přivedlo k titulku: Jsem jenom kus masa?
Ať jsem stručná, před tak půl rokem jsme byli venku s kámošema a jeden, říkejme mu Kuba, mi chtěl představit svého kamaráda(Až moc používám slovo kamarád :D), říkejme mu třeba Erik. Tak jsme se sešli (čtyři, nebylo to rande). No a pak mě zajímal názor toho kluka na mě, tak jsem se zeptala Kuby a ten říkal, že Erik říkal, že mám velká prsa.
No a mě se jako docela líbilo, že to řekl.
Teď se na to dívám s odstupem a... Erik - není to jeho pravé jméno - je DEBIL. No nechápu, že jsem byla potěšená, že někdo shrnul všechny moje klady do fráze. "Má velká prsa." Jako asi jsem mu měla jednu vpálit, jak jsem ho pak viděla. Jenže puberta je sviňa, chcete kluka a prostě je vám jedno co plácá.
Ještě minulý rok se na mě kluci moc nedívali, poté mi jeden kouzelný den koupila mamka push-upku a kluci se na mě začali dívat, ale né stylem "Co zas robí za kraviny?" ale spíše "KOZYYYY!"
No takže to mě přivádí k otázce,
Chci být objektivizovaná?
Odpověd zní. Proč ne? Stejně, nejsem jinak moc hezká, hubená a na povahu se v tomhle věku(14) moc nehledí.
P.S.: S Erikem mi to fakt nevyšlo(ještě že tak), jaksi jsem si uvědomila, že je to debil. :D

Tentokrát o belibers a directioners

12. listopadu 2013 v 13:51 | Aly |  Hudba
Jestli můžu (pokud mě neukamenujete) přihodím sem svůj názor na Justina. Jo umí zpívat a má talent, to ano. Nechápu lidi, co prostě říkají, že je gay, buzna, teplouš atd... Co se na tom změní? Fredie Mercury byl gay a co? I kdyby to byl gay tak co se na tom změní? Pořád bude zpívat stejně.
Samozřejmě pro fanoušky, prosim vás no a co, že vašeho oblíbence někteří lidé nemají rádi, nehatujte je. Někdy tento jev pozoruju.I když, ne u všech ale u těch fanatiků pozoruji úkaz zvaný IQ tykve.....vydlabané.
Pozoruji úkazy jako:

Však když ho kritizuješ, tak mu závidíš, logika.
Prosimvás, když někdo vašeho oblíbence kritizuje, tak to není ze závisti, ale proto, že jej nemá rád.

Měj mě rád, měj mě rád, měj mě rád.
Jako fakt? Ok ty fotky, kdy se holka vyfotí s plakátem, no půl bídy, ale ty fanfictions? Ne nebudu na to myslet, protože se mi zvedá krevní tlak.

Haters.
U české komunity to je ještě jakž takš, ale v zahraničí? No...------- falconflyer312 ------- podívejte se na její youtube profil a řekněte, jestli ta holka je psychicky v pořádku.
Teď se do ní vžiju:
Nó to máme ale krásný den, tak já jdu hatovat, co je velmi oblíbené a s mým popíkem to nemá nic společného? Queen! Tak jim hezky pod video napíšu, jak jsou trapní, protože Fredie Mercury byl gay, tak je Justin Bieber a One Direction stokrát lepší než oni, no a když už jsem u toho, tak můžu říct, že jsou to všichni loseři, že poslouchají starou hudbu, pop je totiž lepší než rock. Taky můžu do toho zatáhnout Beatles, Nirvanu, Rolling Stones, Bee Gees, nebo Michaela Jacksona a říct o nich, že dohromady neměli žádný talent v porovnání s mým bohem Harym Stylesem.

A nebo v krajním případě, jedna directionerka zabila svého psa, protože ji OD nenásledovali na Twitteru. Možná šlo o srandu, fakt nevím, nesleduju to.

Takže takhle ne! Jestli chcete, aby byli vaši oblíbenci ještě oblíbenější, prosím, přestaňte je ztrapňovat, dle mého názoru, jsou jejich největším problémem jejich fanoušci (jen ti fanatici).
A co si myslím já?
OD ani JB nesleduju, když mi padne pod ruku jejich písnička tak si ji poslechnu, ale fanynka nejsem.

Dabing? No jak kdy...

12. listopadu 2013 v 13:48 | Aly |  Témata týdne
Ahoj,
takže, kdy dabing a kdy ne? Tedy jen dle mého názoru.
Já poslední dobou upřednostňuju dabing, protože si zapnu seriál a začnu dělat něco jiného, a jelikož i moje babička je lepší angličtinář než já, musím se spolehnout na dabing.

Na druhou stranu, někdy ten dabing nepotřebuju, třeba u Sherlocka... No co si budeme povídat, ten hlas k němu vůbec nesedí. A když je řeč o Sherlockovi, na Hobita se kouknu jen s titulkama, poněvadž Šmaka dabuje Bennedict Cumberbatch (teď to má souvislost) a ten jeho hlas...

Ale občas necháppu, proč si lidi stěžují na dabing, vždyť v česku je nejlepší dabing, co jsem slyšela. Tedy oproti polsku, kde všemluví jeden chlap je to dost kvalita. :D

Má mě rád, nemá mě rád.

10. listopadu 2013 v 20:46 | Aly |  Filmy
Ahoj, tak jsem se rozhodla, že udělám recenzi na film "Má mě rád, nemá mě rád." No vše to začalo tím, že jsem se rozhodla kouknout na nějaký romantický...
Hledala jsem dlouho, protože jsem cynik, kterého nic jen tak nedojme, ale nakonec jsem narazila na ten film.
Hodnocení: 90% - a to jen proto, že nechci vypadat, že všemu dávám hned 100%
Takže, co se mi líbí?
Doba: 60. léta dvacátého století, hold, minulost pro mě byla vždy tááák romantická - jediný důvod proč jsem brečela u Titaniku.
Příběh: Čekali by jste to samé jako ostatní romantické filmy v bledě modré, ale tohle prostě zaujme.
Herci: Obsazení úžasné a ten kluk... Cjůůůůůůůt. :D herci je teď 17, při natáčení mu bylo 15. :D Takže jsem ráda, že do role teenagera nasadili taky teenagera a né nějakého dvacetiletého. :D
Callan McAuliffe - no není cute? :D

Moje cynické výlevy

6. listopadu 2013 v 14:55 | Aly
Ahoj,
takže jsem zpět a radím vám, kam na rande!
Ano, já, která byla jenom na jednom(Můj čtrnáctiletý život byl výrazně proti, abych tuto informaci vypustila) a dopadlo to katastrofálně, takže si představuju randění následovně.
Takže:

Kino
Jasně! Kino! Nejlépe na nějaký slaďolinký filmeček, hold romantika letí! Stovka z lístky a další stovka za občerstvení. Celou dobu co hraje film, za vámi sedí nějaká nepříjemná babka, která, kdykoliv promluvíte udělá "Pšššššt!" a před vámi chlápek, kterému děsně smrdí nohy. (Věřte mi, i takové kino jsem zažila). Na konci filmu se rozbrečíte a zřejmě zapomenete vrátit 3D brýle, takže se na vás uvaděč rozeřve a vy máte o trapas vystaráno.
Hodnocení rande: 50% - popcorn byl dobrý a ten sexy herec si sundal tričko.
Procházka v parku
Jasně skvělý nápad, venku je zřejmě pěkně, ale jakmile se sejdete se svým milovaným, začne vichřice, vánice, bouřka, nebo dokonce začnou padat z nebe ryby! Hned jakmile se to přežene, zjistíte, že je tam roztomilý rybníček, tak si sednete na strmý břeh. Jenže při vstávání se vám smetne noha a spadnete do rybníčku a svého miláčka stáhnete sebou, ten vám vynadá a už vás nikdy nechce vidět. Cestou domů šlápnete do psího bobku.
Hodnocení rande: 30% za tu rybu, která vám přistála do kabelky a vy nemusíte vymýšlet, co k večeři
Romantická restaurace
Ano, vezmete si večerní šaty, a počkáte, až vás váš milý vyzvedne - o dvacet minut později. U vchodu restaurace zakopnete a spadnete na nos, protože jste si nutně musela vzít ty supervysoké boty. Číšník vám jistě polije polévkou ty šaty, na které jste obětovala měsíční výplatu, ale dostanete zdarma dezert. Nakonec zjistíte, že ani jeden nemáte peníze a zbytek večera strávíte mytím nádobí.
Hodnocení rande: 10% no, aspoň tam nebyl psí bobek, když jste padala
Takže, tři "nej" místa na rande zklamaly, co vymyslet?
Podle mě je jedno, kde jste, ale záleží na tom s kým jste, jestli onu osobu máte rádi, můžete si dát třeba rande u popelnic (Byla jsem na jednom rande a mám hubu plnou keců, tak mě berte s rezervou).

2. Kapitola - Divoženka a magoři z psychiatrické léčebny (aneb název jak moje noha)

2. listopadu 2013 v 15:35 | Aly |  Tajemství života
Ahoj, takže po dlouhé době jsem se rozhoupala k další kapitole, je to děs běs a ještě to napsala Luckily (no potěš koště).

Takže já sem přihazuju druhou kapitolku...:) Tak, snad se bude líbit...:) Další kapitolka je na tobě Illandris...:)
"Joanne!!Joanne!!" někdo s ní pořádně třásl. Šíleně ji bolela hlava(jsem na sebe šíleně hrdá, jak jsem jí tou lopatou přetáhla), připadala si jako by vypila snad litry tequily. Pomalu otevřela oči a nad sebou uviděla svého otce s matkou a kolem stáli Malfoyovi a tvářili se pořád stejně kamenně. "No konečně! Vyděsila si nás!"
Joanne se pomalu posadila a promnula si čelo. 'Skvělý to zase jednou bude boule. No, i když do zítřka je to pryč. Ještě že tak.'
Z přemýšlení(Pardon, ale čím to přemýšlí? Žádné známky, že by v hlavě měla něco jiného, než vzduchoprázdno nevidím, ať se dívám jak chci) ji vyrušil matčin hlas. "Můžeš mi laskavě vysvětlit, co jsi dělala venku a v tuto noční hodinu??"
"Ehm.. No, nebylo mi dobře, špatně se mi dýchalo, tak jsem se šla trošku projít a zašla jsem si i do lesa a tam něco chodilo a já se šíleně lekla a pak jsem se rozběhla pryč." Zalhala (čárka)aniž by se začervenala. (Aha, protože každý jiný neMary Sueovský člověk se při lhaní červená)
"Aha." Bylo vidět, že ji to její matka moc nevěři(Ani čárka nad i jí nevěřila a jak chudinka dopadla). "No, bylo štěstí, že se Lucius šel taky projít. Měla bys mu poděkovat."
Joanne se podívala na nejmladšího Malfoye. 'Bléééé, ten se na to úplně třese.'(Ale, jakmile se objeví Narcisa tak na tu blbku zapomene)
Joanne se postavila, napřímila se a hrdě zvedla hlavu. Došla k nejmladšímu Malfoyovi.
"Ehm… Děkuji ti Buciusi!" a natáhla k němu ruku.
Ledová maska mu spadla a na tváři se objevil vztek, který ale okamžitě zamaskoval falešným úsměvem.
"Lucius, je to Lucius." Vzal její ruku do své a stiskl ji o trochu víc, než bylo nutné.
"Oh, já se vážně omlouvám, asi jsem se přeslechla. Omluvte můj omyl."(Omluvte můj omyl mucq) Byla tak zdvořilá, až se jí z toho samotné dělalo špatně. (Mě se z ní dělá špatně tak či onak)
"Nic se nestalo." Joanne nenápadně vyprostila svou ruku z jeho sevření.
* * * * *
Seděli v obývacím pokoji a Joanne se šíleně nudila. Raději by byla na hřbitově a lovila tam upíry(Chceš si dát opáčko? *Zbláznila se a pěvně věří, že je upír. Brousí si špičáky*) , než tady seděla a poslouchala dospělácké hovory. Jejich otcové se bavili o nějakých obchodních záležitostech a jejich matky se domlouvaly(čárka) jaké svatební šaty by Joanne nejvíce padly. Joanne se z toho dělalo špatně.
V tom se postavil Lucius. "Joanne," všichni v místnosti jim teď věnovali pozornost. "Byl bych velice poctěn, kdybys mě doprovodila do naší zimní zahrady."
'Ty jeden parchante, dobře sis to promyslel, moc dobře víš, že ti to nemůžu(čárka) před našima odmítnou.' Na tváři nasadila falešný milý úsměv. "Bude mi potěšením Luciusi." A přijala jeho ruku.
Vyšli z obývacího pokoje a zamířili do zimní zahrady. Cestou nikdo nepromluvil. Joanne byla zaujata stěnami. Viseli na nich totiž hadí hlavy(Každá normálnní rodina ná na stěně hadí hlavy, mimochodem, čárka) a i když Joanne zabíjela upíry, tohle bylo vážně hodně i na ni. Došli do zimní zahrady a Joanne si všimla(Víte, jak jsem říkala, že při každé debilní hrubce udělám zářez nožem do stěny? Trochu mi tu profukuje.) že toto byla jediná místnost, která působila lidsky.
Lucius se na ni díval, pořád nemohl uvěřit tomu, že tahle výstavní kráska bude jeho ženou.
Joanne se posadila na lavičku, která tam byla a Lucius si okamžitě sedl vedle ní. Joanne přišlo, že až moooc blízko, a tak si trošku poodsedla. Lucius ji pevně chytil za loket a přitáhl ji blíž k sobě a hrubě ji políbil na rty. Joanne byla zpočátku zaskočená, ale hned jak se vzpamatovala, tak se od něj odtrhla a jednu mu vrazila. Lucius se chytil za nos a Joanne si s uspokojením všimla, že mu teče krev(Jak se říká těm, kteří mají úchylku na krev?) poté se otočila a hrdě odešla. Zamířila do obývacího pokoje, kde chvíli po ní došel Lucius, ale už v pořádku. Posadil se vedle Joanne a nedal na sobě nic znát, přesto jeho pohled sliboval velmi krutou pomstu a Joanne se otřásla.
Po půl hodině se rodiče rozhodli, že už půjdou domů. Joanne jim v duchu blahořečila. U vchodových dveří se rozloučili. Joanne z recese přistoupila k Luciusovi a krátce ho líbla na rty, pak se otočila, rozloučila se s Malfoyovými a vyšla čekat ven na rodiče a otud(Tak a mám druhý okno.) se pak přemístili domů.
Joanne se hned zavřela v pokoji, zamkla za sebou, převlékla se a vyskočila oknem ven při tom utrpěla otevřenou zlomeninu pravé nohy a zemřela na vykrvácení a vydala se na hřbitov, kam chodí už tři týdny. Zjistila totiž, že tady je upírů hodně. (Jak se jmenuje ten, co má úchylku na zabíjení upírů? No měla by se jít léčit.)
Stála na ulici a snažila se ze sebe dostat co nejvíce bahna. S jedním upírem totiž skončili i bahně, (Našla jsem jednu chybějící čárku)tenhle upír si svého neživota velmi cenil.
"A helemese, nějaká divoženka." Uslyšela za sebou pobavené hlasy. Otočila se a uviděla tam čtyři chlapce.

"A helemese, nějací pošuci co utekli z psychiatrické léčebny(Ta má co mluvit.)." Pak jim ukázala vztyčený prostředníček(Připomíná mi Mary Ebony, ale to není jisté i její autorka si nebyla jistá jak se jmenuje) a rozběhla se pryč. Když dorazila domů, bylo něco kolem páté ráno. Opatrně vlezla do pokoje, umyla se a vlezla si do postele, kde se jí zdály prapodivné sny. (O tom, jak k ní leze oknem nějaká holka a s psychopatickým smíchem ji bodá ulomenou nohou od stolu a poté k ní přiběhnou její rodiče s Luciusem a Narcisou, bouchnou šampus a radují se? To bohužel nebyl sen.)

Omluva-už zas-

1. listopadu 2013 v 10:56 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Ahoj,
sorry, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale jaksi jsem si nenašla čas. Hold jsem lemra líná no. :D
Momentálně píšu ze školy, nás nechali samotné u Pc, tak jsem si konečně vzpoměla heslo a jsem tu. :D Možná, jestli si vzpomenu, tak něco ještě napíšu, tohle je článek tak do počtu. :D
Totiž co chvíli tu někdo příjde. :D