Září 2013

Umřu očekáváním a myslím to vážně.

28. září 2013 v 20:14 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Asi brzo umřu, ptáte se mě proč? Hlavně prosím nebouchejte to šampáňo co jste si vytáhli z ledničky, když jste viděli titulek článku. Víte proč? Asi tak... Momentálně přemýšlím, jak zabít čas, protože všechny moje fandomy čekají, ano sice za +- měsíc napíšu recenzi na film Doctora Who, ale co dělat do 23. listopadu?
Potom ty Vánoce, Moffat mi je zkazil! Jedenáctý doktor zregeneruje a bude tam dvanáctý, což je Peter Capaldi, nic proti tomu herci, ale Matta Smitha jsem si zamilovala.
Další film od Marvelu se plánuje až na rok 2014, to kapitán Amerika, což se těším....
Hobit až v prosinci... Bože co budu dělat? Chodit mezi lidi? HA HA HA (Sarkastický smích)
Já snad nudou uhryžu klávesnici....

Můj projekt - Září

28. září 2013 v 15:51 | Aly |  Svět pubeťáků
Ahoj, tak tu je druhý díl tohoto projektu...
P. S.: Jména jsou pozměněná

První měsíc proběhl docela normálně, teda náš normál. Učení celkem normál, ale lidi se zase chovají příšerně. Ve třídě máme jednu holku, tu buď nesnášíte, nebo milujete, já ji nesnáším a proč? Je to jednoduché, závist, za těch osm a jednu desetinu školního roku jsem u ní nevypozorovala ani jednu chybu, je to přírodní blondýnka s dlouhýma kvalitníma vlasama, má modré oči, je hubené postavy, dobře se učí, je hezká a všem klukům se líbí, oba její rodiče jsou doktoři, takže má pořád ty nejpěknější hadry a co mě nejvíc sere, kluk, který se mi líbí ji balí, no teda jako kdo by ji nebalil....
Vlastně všechny holky co se s ní baví to dělají kvůli popularitě, což mi jí někdy je líto.
Píšu o ní kvůli nadcházejícímu tématu, polonéze. Kdybych mohla, tak bych se tomu vyhla, loni jsem tam šla dobrovolně a nedopadlo to nejslavněji, ale deváťáci to mají povinné a kdyby jste řekli učitelce která to vede, že nepůjdete tak byjste zřejmě do dvaceti čtyř hodin byli prohlášeni za mrtvého. Polonéza je sice až v lednu (někdy v zimě), ale už chci mít klid s vybíráním partnera, je to jako nakupování na Vánoce. Při nejhorším půjdu se Soňou, která si vezme oblek. Aspoň bude sranda...

4.kapitola-Ranní ptáče-2.část

27. září 2013 v 20:16 | Aly |  Valerie Josephina Francesca Monique Catherine Leanová
Ahoj, vracím se k naší milé Valerii, dneska mě popadla vražedná nálada, takže se mi nedivte, kdybych ji chtěla zabít víc, než je zvykem.

Konečně byl večer. Myslela jsem, že umřu (Tak ona je i jasnovidka! Proč mě to nepřekvapuje?). Ten první den, je vždycky nuda a letos to byla ještě větší, jelikož nám každý učitel vyprávěl o zkouškách OVCE. Já jsem z nich strach neměla, protože mám fotogenickou paměť, takže mě stačilo se jenom na učivo kouknout a už jsem to uměla. (Další schopnost?)
Seděly jsme s Mek ve společence a dodělávaly poslední úkol. Jo, učitelé jsou magoři. Dali nám domácí úkoly už první den. Někdo by tu nutně potřeboval pokoj u Munga (Ne tam by tě nechtěli, do Bohnic s tebou!).
"Mám to!" zvolala jsem unaveně.
"Hmm, já ještě ne!" zamumla Mek a pokračovala dál.
"Nebude ti vadit, když na chvilku odejdu??(bude mi to vadit jedině v případě, že se zase vrátíš)"
Jenom zakroutila hlavou, a tak jsem se zvedla a odešla jsem ze společenky pryč. Ještě nebyla večerka, takže jsem se mohla procházet beztrestně. Zahla jsem za jeden roh a uviděla jsem tam Evansovou se Snapem. No, byl to docela zajímavej pohled, ale taky dosti nechutný (to říká ta, kterou obří oliheň nechtěla sníst s tím, že si jí z ní dělá zle už jak ji vidí), a tak jsem rychle zmizla. Šla jsem dál, až jsem došla k jednomu oknu.Posadila jsem se na parapet (ať spadne, ať spadne)a dívala se na pomalu zapadající slunce a usla jsem tam(Spadla!). Neptejte se mě jak, ale prostě jsem tam usla. (Řekni mi ještě jednou jak si tam usnula a zemřeš v krutých bolestech)
Vzbudilo mě až nějaké třesení(Toho si nevšímej, to jsem já, snažící se tě vyhodit z okna). Rozespale jsem otevřela oči a dívala se do těch krásných šedých očí Siriuse Blacka.
Rozpačitě jsem se na něho usmála. "Ehm, asi jsem tady usla."(A dost! *Bere si benzín ve spreji a zapalovač.*)
Sirius se usmál. "Jo, asi jo, ale měli bychom jít, je už po večerce!"
"To jako fakt? Musíme jít, fakt nechci potkat Evansovou!"
Opatrně jsem slezla z parapetu a dala se do pohybu. Sirius šel celou dobu mlčky vedle mě. Když už jsme byli ve společence, ve které mimochodem nikdo nebyl, chytil mě za ruku a otočil k sobě.
"Co se to s náma stalo, Val??"(Ještě chvilku ji zdrž už jdu s mým provizorním plamenometem)
Ten smutek v jeho očích, mi lámal srdce na tisíc kousíčků.
"Nevím Siriusi, možná to tak prostě mělo být! Dobrou!" (Ale prosímtě, nepřeháněj)
Vymanila jsem se z jeho sevření a doslova utekla do ložnice, kde už všichny holky spokojeně oddychovaly. (Tak jo, plamenomet padá, beru dělo.)

Benedict Cumberbatch

26. září 2013 v 18:05 | Aly |  Herci
Takže jsem se rozhodla napsat článek o další upasupamegabožím herci.
Je to Benedict Cumberbatch, britský herec, který se proslavil hlavně rolemi géniů, jako Vincent van Goth, nebo Steven Hawking.
Role ve kterých ho možná znáte: Zřejmě bude dabovat draka Šmaka v Hobitovi, takže až se na pokračování hobita budete dívat s titullkama a uslyšíte Šmaka, tak si vzpomeňte, dál taky v Hobitovi daboval toho nekromantha. Dále hrál Khana v nové filmu Star Treck a v neposlední řadě Sherlock, který je posazený do 21. století, dávali to na dvojce, teda první serii seriálu.
Bennedict v Sherlockovi ten s šátkem, vedle je Martin Freeman, alias Watson, Martin taky hraje v Hobitovi, Bilba, teda jestli jste to nepoznali.
Bennedictovy fanynky si říkají Cumberbitches a ano, přidala jsem se k nim na fb. :D
A co se mi na něm líbí, hold lícní kosti, držení těla, oblékání, ta jeho vyžlovitost (to už ne, na natáčení Star Trecku posiloval, ale to mi taky nevadí) :D, no co říct, inteligence je prostě sexy a když je onen inteligentní muž z Anglie, tak je to ještě více sexy. :D

Fastfood? Co je ok a co už ne.

26. září 2013 v 14:30 | Aly |  Témata týdne
Ahoj, jsem zpět a rozhodla jsem se, že při tom mém slavném comebacku napíšu nějaké to téma týdne ať sem alespoň někdo zajde.
Ohledně fastfoodů mám svůj názor, když si tam zajdete jednou za nějakou dobu, myslím, že to tak moc nevadí, ale zase záleží na tom, jestli si dáte třeba jenom jeden hambáč, nebo jim to tam vyjíte. Mám kámoše, který bydlí v sousední vesnici, strašná vyžle, no tak jdeme ještě s pár lidmi do Frýdku a hádejte co? Na vlastní oči jsem viděla jak snědl osm hambáčů, tři pytlíky hranolek a zapil to dvěma velkýma colama. Jsem se na něj tak dívala, žvýkala jsem svůj jediný hambáč a divila se jak se to do něj vleze.
A hádejte co? Za týden zase... To jsem si vzala to ovoce, či co to bylo.
Se mu divím, že ještě nemá 200 kilo a nejezdí na tom vozíčku(víte jaký myslím, ten co mají i staří lidé).

Takže shrnutí. Jeden hambáč za uherský rok mi příjde ještě jako únosná mez, když si vemete kolik éček v tom je a že to zřejmě ani není maso, ale ten kámoš... Sice jako sportuje, ale myslím že to co sní by nevyběhal ani za rok.