Červenec 2013

Videa, co vám řeknou více

30. července 2013 v 16:18 | Aly
Takže tyto videa vám tu dávám, yba jste mě pochopili.
Zajímavé je, že jsou na youtube zakázaná...

Videoklipy pod drobnohledem - Lady Gaga Alejandro - Satanistické symboly? Odkazy na nový světový řád?

30. července 2013 v 15:30 | Aly |  Videoklipy pod drobnohledem
Co jsem tak slyšela, tenhle videoklip přetéká symboly.
Všimli jste si jak Gaga používá symbol jednoho oka? Také jsem si všimla, že Alejandro, Fernando a Roberto, znamenají svatou trojici a ona se s nimi v klipu jakoby loučí.
Neříkej mé jméno,
neříkej mé jméno, Alejandro.
Nejsem tvoje holka,
nejsem tvoje holka, Fernando.

Nechci polibek, nechci dotyk,
Jen kuř mou cigaretu a klid.
Neříkej me jméno,
neříkej mé jméno, Roberto.
Překlad, z karaoketexty.cz
Všude v klipu jsou kříže, co to znamená? Já vím, že téma je jakýsi pohřeb.

Takže pouštím, první co vidím "Nemá ten chlápek (0:17) nacistickou uniformu?". Potom to pochodování, vidíte ty symboly? To vpravo mi připomnělo židovskou(Davidovu) hvězdu, a ten trojůhelník, to mluví samo za sebe.
1:12 Jedno oko.
1:55 Chlap na posteli je uvázaný jako loutka, neodkazuje se tím náhodou na Nový světový řád, že nás bude někdo ovládat?
2:00 Znovu vidím nacistu a zajímavé je, že to na rukávu má jenom jeden.
2:41 zase oko.
2:47 vidíte to pozadí za tanečníky? Je tam motiv války, či utlačování civilistů policisty? Zase nový světový řád, připravují nás na policejní stát.
3:48 - 4:12 Motivy sexu+jeptiška?
Motivy sexu jsou v klipu skoro všude. Všimli jste si, že ti muži mají podpadky?
5:00 minut plus- Kdo vidíte ten obrácený kříž? Pátrala jsem a může to vyznačovat Petrův kříž, což je symbol pokory v křesťanství. Ale zřejmě to je obrácený kříž poukazující na satanismus a na nepříjmutí křesťanských hodnot. Protože, kdo by si dával kříž znázorňující pokoru do rozkroku?
5:12 Pojídání růžence si mi moc v pořádku nezdá.
5:40 Všimli jste si jak to bliká? Je to u více klipů, když si spojíte to blikání a vtíravé opakující se melodie, co vám vznikne? Já nevím, ale připadá mi to, jako by se mi někdo snažil vymýt mozek.
5:42 Ti muži co tam vpochodovali chodí jako modelky, nevím, ale i s těmi podpadky mi to připadá už dost divné.
6:17 Má na prsou kulomety? To jako vyjadřuje ženské zbraně? Možná to má vyjadřovat feminismus, možná válku.
6:21 Zase odkaz na nacisty?
7:00 a více Zase ten utlačovaný dav, či záběry z války.
7:33 Zase, chlápek tam má podpadka a punčocháče, beru, že to nemá žádný okultní význam, ale o co jim jde? Aby z vojáků odělali v očích civilistů jenom zženštilé chlápky? Mohli by to vysvětlit.
8:18 Já vím, že jsem si toho mohla všimnout už dříve, ale podívejte se na ty jejich účesy, nepřipomíná vám to mnichy? Já nevím, ale vypadá to, jako by chtěli křesťanství pomluvit, jakože je to parta zvrhlíků.
8:30 Nepřipadá vám to trošku děsivé, až démonické?

No i když jsem takový ten umírněný křesťan, tohle mi připadá dost urážlivé.

Nový světový řád - co si o něm myslím

30. července 2013 v 14:14 | Aly |  Nový Světový řád
Tohle mě zajímá hodně, pořád se to točí kolem Iluminátů.
Světový řád je něco co má nastat, mají z tím stát Ilumináti, jde o to, že sjednotí všechny státy. To není zas tak hrozné, co? Ale je toho více, jenže se prý zruší všechna náboženství, a lidi se očipují (jako psi). Potom nad nimi bude mít někdo dohled, budou vědět, co kupujeme, kde jsme a co děláme.
To vážně chcete? Připravují nás na to prakticky celý život, všude jsou symboly války, vševidoucí oka, satanistické symboly a já se ptám proč? Kvůli čemu se to všechno děje?

Rihana- Umbrella- Iluminátské znaky, nebo se mi to jenom zdá?

30. července 2013 v 13:59 | Aly |  Videoklipy pod drobnohledem
Takže, tady je další videoklip, teďka Rihana.
Zase, já se podívám na klip, vy se podíváte na klip (Jestli tohle někdo čte.) A já řeknu čeho jsem si všimla.
to co bych chtěla poznamenat je, že se ve videoklipech hodně objevuje motiv deště.
Takže první, co jsem zaregistrovala bylo kolem 33 vteřiny, "Rain man is back". Potom kolem minuty patnáct kolem sebe Rihana udělala torjůhelník, což odkazuje na ono oko, a ještě ten trojůhelník, stopněte si to na 2:41(vážně to tam jenom probliklo.
Kdyby jste nestihli:

Víte, že je dokázáno, že do takové pozice se člověk neohne? Je to upravené, aby to na něco ukazovalo, ale na co? Na Bafometa, kterého jsem zmínila už před tím.

Takže, možná jsem paranoidní, ale tohle smrdí.

Duše paranoidní puberťačky, aneb co si myslím

30. července 2013 v 12:54 | Aly |  Témata týdne
Ahoj, jakmile jsem si všimla tohoto tématu týdne, něco ve mně poskočilo.
Totiž, konspirační teorie, kterým věřím, se točí hlavně okolo Iluminátů, Americké vlády a obchodního průmyslu, ale hlavně ti Ilumináti. Nevím jestli to je pravda, nebo ne.

Kdo to jsou Ilumináti?
Je to společenství, které má nadvládu, no skoro nad vším. Je tajné, ale všude nechává své odkazy, viz. Americký dolar (oko nad pyramidou, je znak Iluminátů), hudební průmysl.
Ten hudební průmysl, u toho ještě chvíli zůstanu. Ilumináti dávají do klipů své symboly, podívejte se na tento klip, ale pozorně, co vidíte?
Trochu napovím, vezmu to postupně, prsten s okem, který se tam jenom mihne, lebka se skříženými hnáty, také jen problikne, na autě je napsáno evil(zlo), poté tam problikne obrácený kříž v trojůhelníku, obrácený kříž symbolizuje zlo. je toho více.
Podobné symboly jsou i ve více klipech. Patří k nim, kostkovaná podlaha, bafomet (Je to modla, kterou uctívají.), Rain Man(dost se oběvuje v písních) a o hodně více, ale většina je podprahově, nevěříte?
http://www.videacesky.cz/tag/iluminati Zde se jukněte, je toho o dost více.

Americká vláda:
Toho zas tak moc není, myslím, že námj skrývají existenci ufo, jestli ne, co dělaj v Area 51? Letadla přes to nemůžou, a když tam vjede civilista, prý ho můžou i zastřelit. Tak jsem slyšela, že jedenácté září, prý byly ty budovy zničené Američany, aby mohli obvinit Araby.

Obchodní průmysl:
Tady přichází na ředy elektromobil, je už dávno vynalezený, ale nikdo v něm skoro nejezdí. Proč? Myslím, že ropné společnosti, by dost prodělaly, kdyby se elektromobil začal prodávat, takže se dohodly s Americkou vládou a elektromobil, úplně zablokovali.
Cukr- Víte, že existuje rostlina, která je přírodní, zdravá a 300x sladší než cukr? Můžete na ni narazit pod jménem Stévia sladká, či Medové lístky. Proč není tak moc známá? Výrobci nezdravého, tloustnutí vyvolávajícího cukru by přišli na buben.


Takový je můj názor a ten mi nevezmete.

Elfové - Procházky po Druhé dimenzi

27. července 2013 v 20:40 | Aly |  Procházky po Druhé dimenzi
Tak jo vím co si říkáte, článek dlouhý jak kráva, to nebudu číst(jestli si to neříkáte jste mí lidé), ale aspoň tady máte důkaz, že to beru vážně.Takže elfové, já si pod tímhle pojmem představuju více věcí, hlavně dělení, ale některé vlastnosti mají stejné.

Hlavně je to nesmrtelnost a věčné mládí. Tedy elf může umřít, ale jenom tak, že ho už život přestane bavit a rozhodne se zemřít, nebo ho musí někdo zabít. Do dvaceti let rostou jako lidé, poté se jejich vývoj stopne a oni jsou navždy dvacetiletí, pokud tedy chtějí, jestli ne, mohou ještě zestárnout, všechno je jenom o vůli.
Další neodmyslitelný znak elfů je, že mají špičaté uši, jsou vyšší než lidé, nadpozemsky krásní a inteligentní.
Jejich náboženství je ateistické a soustředí se na rozvíjení ducha..

Světlí elfové
Nejinteligentnější a nejdokonalejší rasa, jakou jste kdy mohli poznat.
Vzhled: Z této rasy vyzařuje klid, pohoda a dobro. Jako všichni elfové, i oni jsou nadpozemsky krásní. Mají stříbrné vlasy, světlounkou kůži a ledově modré oči(někteří by řekli, že jsou jak špatně vybarvená omalovánka, tak to prosím neříkejte :D). Jejich móda je prostá, dlouhá bílá roucha, jak u mužů tak u žen.
Povaha: Světlí elfové neuznávají války, mají mírnou povahu, celý den věnují učení, či zpívání písní, neznají kriminalitu. Jsou povahou mírní, hodní a ochotní.
Království: Jejich království je daleko za mořem, většina lidí o nich neví. Království samotné je konstituční monarchie, posledních tisíc let se stejným vládcem. Je to země sama pro sebe, pokud tam zavítá nějaký poutník, vřele ho přivítají.

Tmaví elfové
Světlí elfové, kteří mají v rodokmenu lidi.
Vzhled: Většinou dlouhé blond vlasy, jak u mužů tak u žen. Vládnoucí vrstva má tmavě hnědé oči, ale ostatní je mají modré a mají světlou pleť. Ženy obvykle nosí šaty, muži podle příležitosti, pokud někde cestují, tak nosí dlouhý kabát, kalhoty a boty, pokud jsou doma, tak buď košili, kalhoty a boty(boty vždy látkové), nebo roucho, zase záleží na příležitosti.
Povaha: Jejich společnost je konzervativní, muži vládnou, loví a pracují, zatímco ženy se starají o rodinu, ale žena se nebere jako mužův majetek a má ve společnosti nějaké slovo, ale královna sama vládnout nemůže, lid by ji totiž nepřijmul. Ženám to příjde přirozené. Je s nimi mnohem větší sranda, než se Světlými elfy.
Rozdělení a království: Jsou dva poddruhy Tmavých elfů, Šedí a Lesní. Lesní elfové mají své království jak jinak v lesích. Hlavně v lesích mírného pásu. A Šedí elfové mají království také v mírném pásu, ale u řek.

Divocí elfové
Toto oslovení jim vymysleli jejich Tmaví kolegové, ve skutečnosti jsou mnohem vyspělejší než někteří lidé.
Poddruhy: Vzhledem k tomu, že se tito elfové podobají lidem více než předchozí dvě rasy, nemají jednotný vzhled, platí pro ně jenom špičaté uši, větší výška a inteligence naproti člověku.
Poddruhy jsou následující, Pobřežní- Mají tmavou kůži a tmavé vlasy, království mají u břehů moří.
Stříbrní- Království mají v subtropickém pásu, nemají jednotný vzhled a jako jediní elfov= mají nepřátelský postoj k lidem a tvrdí, že se s nimi jejich předkové neměli křížit.
Krvaví- Nemají království, můžete je potkat kdekoliv na světě, jsou něco jako žoldáci. Mají ale jednoho vládce.

Úvod - Procházky po Druhé dimenzi

27. července 2013 v 19:36 | Aly |  Procházky po Druhé dimenzi
Takže, jsem to pojala jako povídku, vlastně druhá dimenze je něco jako svět, kde nic není nemožné.

Skoro vše je zde cizí, od planety, kde se děj odehrává (je mnohem větší než Země) až po to, že je zde více než jen jedna dominantní rasa (u nás je to jenom člověk).
Tady budu psát takového průvodce, od ras, co tuto dimenzi obydlují až po města, země nebo pohoří.
Asi se nejdřívě vrhnu na elfy...

Můj projekt, kterého se už budu držet

27. července 2013 v 18:44 | Aly
Je to vlastně takový popis světa, do kterého už od dětství unikám, Druhá dimenze.

Navazuje na to i povídka, kterou přepracuju, takže....

Enjoy.

O mě

27. července 2013 v 18:38 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Ahoj, dyž už jsem u toho pomlouvání, tak tady napíšu něco o sobě, aby to nebylo tak divné, že tu pomlouvám jen jednoho člověka. (To co jsem napsala nemá logiku, ale už z toho vedra blbnu...)

Takže já, no asi to nebude moc objektivní...
Vzhled: Nutno dodat, že mám dostr špeky a jako modelka bych se asi neprosadila. Mám hnědé vlasy, s odrostem, ale ten je podobný na moje vlasy, takže to vypadá jako melír. Mám modré oči a hóódně pih. No to je asi všechno...

Povaha: Můj charakteristický rys, je, že všem pomáhám, jsem netrpělivá a sarkastická. Prostě normální teenager. Jsem líná cynická, do sebe zahleděná, mám blbý vkus na kluky, holt je to se mnou špatný... Už od dětství vím, že chci na vysokou školu, ale jsem nezodpovědná.

Doufám, že jste si o mě udělali obrázek :D

Kamarádka, nezdravě závislá na rodině

18. července 2013 v 13:19 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Ahoj, chtěla bych tu napsat pár slov o kamarádce, která není tak moc normální, nebo to je jenom moje zdání?

Rodina
No, ale chtěla bych o někom jiném, jehož rodina se mi moc v pořádku nezdá. Je to ta kamarádka, kterou jsem zmiňovala v předchozím příspěvku. Je na rodině až nezdravě závislá, třeba pořád básní o svém svatebním dni, chce mít děti hned po svadbě a nic v životě nechce dokázat, chce být jenom další panička v domácnosti. Neříkám, že to není špatné, ale upřímně, holky, kdo z vás chtěl jako malá být jenom mámou v domácnosti? Další co mě udivuje je, že ona svojí rodinu miluje, říká, že rodina je nejdůležitější atd... Jenže ta její rodina, aspoň co jsem vyposlouchala z jejího vyprávění, ji moc nemusí.
Prý prosí mamku, aby s ní strávila alespoň hodinu denně a ta to dělá jenom když moc prosí. Na jedné straně je mi jí líto, ale na té druhé se divím, že za ní pořád dolízá, já na jejím místě, už dávno se proměním v nepříjemného teenagera, který je cynický a neposlouchá svoje rodiče.

Co mě u ní dokáže pořádně, promiňte ten výraz, nasrat.
V první řadě to je jedna vlastnost a to ta, která z ní vyzařuje takovou tu frázi "Jsem lepší než vy." a to kdykoliv otevře pusu.
Třeba: Jdeme tak ze školy a ona, že se stavíme do obchodu. Tak jsme v tom obchodě a já se ptám proč a ona na to, že chce mamce něco koupit na MDŽ. Já MDŽ neslavím tak jsem se jí zeptala proč? A ona na to. "No my jsme slušná rodina." Jako by tím říkala, že my žijeme někde v odpaďáku. :D Další věc, jednou pronesla. "No já možná půjdu na výšku." Jako by si myslela, že se o ní ty výšky porvou.

Chování a vzhled
Jako fajn není moc hezká, sice má hezkou postavu a obličej (ten jsem ještě přes to akné neviděla, takže nemůžu 100% říct), ale to je tak vše. Jinak má akné (jak jsem říkala), knírek, a srostlé obočí, které jí prý mamka zakazuje si trhat, je to příšerný a hlavně to jak si nosí tílka a v podpaží má vlastní biosféru. Já vím, že není správný se jí posmívat, ale jen v dobrým :D ne fajn je to ode mě a kámošek hnusný, ale kdybyste chodili do školy s opicí tak byste se jí taky smáli.

Teď k chování, je jako malé děcko, směšně lpí na hrách, jako je Transformice či Galaxy life. No pořád chce abych je hrála taky a když řeknu ne urazí se. Poté mě s*re hlavně to jak už od dětství hledá způsoby jak se zvýhodnit.
Hlavně je blbý, že ona půjčí peníze, ale chce úroky, tak se kámošky nechovaj, či snad jo?

Někomu bude tohle znít jako pomlouvání, ale věřte mi jsem na ni momentálně dóóóst naštvaná.

Zakázané ovoce.

18. července 2013 v 11:58 | Aly |  Témata týdne
Ahoj,
víte zakázané ovoce, to jde definovat několika způsoby --- Eva a (ne nenapíšu Vašek) jablko ---, ale mě vždycky zajímalo rčení zakázané ovoce je vždy nejchutnější, takže se na toto téma rozepíšu.
Jsem teenager, možná jste si všimli možná ne, a teenageři mají ve zvyku hrát si na rebela a vyčlenit se z davu. (zmocňuje se mě pocit, že se mnou není něco v pořádku, když hodnotím svoji skupinu jako pozorovatel).

Moje největší "rebelie" byla, že jsem si obarvila vlasy na jiný odstín než ten můj a ani to skoro nešlo poznat a můj největší pokus o vyčlenění ze stáda byl, že jsem si na vlasy (ano opět) dala červené smývací tužidlo, co mi vydrželo asi týden.
Ptám se tedy sama sebe, kdy už to zakázané ovoce skusím? Jsem ten typ, který jenom sedí u PC, takže si moc té srandy asi neužiju.


Mám kamarádku, spíše známou, chodíme spolu do třídy a ona se pořád vymlouvá na svoji mamku, že jí všechno zakazuje. Třeba si nesmí holit nohy a chodí na depilaci a to jednou za tři měsíce, takže vypadá jako Yetti. A k tomu ještě cokoliv já navrhnu, jako "Mám nalepovací tetování, chceš taky?" Fajn to mi bylo 10, ale ona na každou větu tohoto typu odpoví. "Né, mamka by mě zabila."

Překvapuje mě, že se ještě snaží aby jí ta její mamka měla ráda a trávila s ní volný čas. Ona je totiž mladší sourozenec a všichni mají rádi jejího bráchu, chápu, že se snaží aby byla taky oblíbená. Já být ní, asi bych se o to zakázané ovoce snažila.

No nic, asi jsem debil. :D

12. kapitola- My immortal

13. července 2013 v 23:06 | Aly |  My Immortal
Ahoj,
jak jste si mohli všimnout(né nemám vás za debily), jsou prázdniny. Jenže já se nudím tak příšerně, že jsem zkoušela natáčet Let's playe do Minecraftu, no nedopadlo to dobře. Nudou už začínám bláznit, takže jsem přemýšlela, jak si zpříjemnit nudnou chvilku, takže jsem jako debil projížděla celý net a hledala nějaké stupidní povídky, nic jsem nenašla, takže se vracím ke klasice, My immortal. Jelikož jsme zkončili u desáté kapitoly, tak by bylo logické navázat na ní tou jedenáctou, jenže na webu kde se to překládá(přiznávám se, jsem angličtinář na dvě věci, možná tři...), to chybí, tak navážeme tou dvanáctou, totiž v této povídce přestává logika být logikou, ale hustou goffickou věcičkou.

Pozn.: Tak moc jsem se nudila, že jsem si vypěstovala zcela jiný vztah k gottické(či emo) kultuře a teď furt dokola poslouchám Black Veil Brides, a strašně se mi líbí Andy Biersack.(zpěvák) No buď to bude pubertou, nebo na narozky dostanu lobotomii a vypolštářovanou cimru.

Glos

An: přestante buzerovat ok hargrid(Velká písmena už nebyla na skladě?) je taky pedofil hodně lidí na americkej školách je takovejch chtěla sem upozornit na problém. Jak můžete vědět že snap(e) není křesťan a že hargrid není fakt zamilovanej do ebony to byl sedric (ok, toho herce moc nemusím, ale nikdo mi nebude prznit knižní charakter) jo!

Uvažovala sem, že si zas podřežu zápěstí (jeď! jeď! jeď! *skanduje*) stříbrným nožem(Jo vlastně, ona se může zabít jenom křážem...), kterej mi dal Drago pro případ, že by se mu něco stalo. Řek mi, abych ho kdyžtak statečně použila proti nepříteli, ale já věděla, že musíme jít oba dva společně.
"NE!" MYSLELA JSEM ŽE TO BYL HAIRgrid, ale byl to Vampír. Začal křičet "KURVA! NEEEE! EBONY (nebo jak se jmenuje) JE TUUU! MOJE JIZVA BOLÍ!" a pak…protočil oči! Byly vidět jen jeho rudé bělma.
Zastavila jsem se. "Jak jsi to věděl?"
"Viděl sem to! A moje jizva se změnila zpátky na blesk!" (A předtím tam měl jako co? Srdíčko?)
"NE!" Běžela sem blíž. "Myslela sem, že už tu jizvu nemáš!" Zvolala jsem.
"Mám, ale Diabolo ji změnil na pentagram (Dobrá představa, mít na čele pentagram) a vždycky si ho zakrejvám pudrem." Řek."Každopádně moje jizva bolí a změnila se zpátky v blesk! Zachraň mě!(To mu došel pudr?) Měl sem vizi toho, co se stalo Dracovi…Volfemort ho spoutal!"
Byla sem na ošetřovně, abych se zotavila z podřezání zápěstí. Snap a Loopin tady byli též. Pudou ke Svatému Mangovi(Co tam ještě maj za ovoce?) po tom, co se zotaví, protože byli pedofilové(Z pedofilie se dá vyléčit?) a takoví zkurvení úchyláci nemůžou učit na škole se spoustou dívek Brumbál měl zácpu z video kamery, na které jsem já nahá.(Tak já bejt na jeho místě, asi ihned spáchám sebevraždu) Zvedla jsem na ně prostředníček.
Nicméně Hargrid přišel k mé nemocniční posteli s buketem(čím?) růžovejch růží.
"Enoby, musím ti něco říct." Řekl fakt vážným hlasem, když mi dal růže.
"Di do prdele." Řekla sem mu. "Víš že zasraně nenávidím růžovou barvu(Neměla si náhodou růžovou rakev?) a nemám ráda zkurvené ubožáky jako si ty." Odsekla sem. Hargrid byl na mě kdysi hnusnej, páč jsem gottik.
"Ne Enoby." Řek Hargrid ."To nejsou růže."
"Co, to jsou taky goffici, ty pozérskej ubožáku?" Zeptala sem se, páč jsem byla naštvaná, že mi přinesl růžové růže.(Jo jasně, to se děje pořád, holka se na někoho rozeřve, že jí přinesl kytku...)
"Zachránil sem ti život!" Zakřičel rozzuřeně. "Ne, nezachránil odpověděla jsem."
"Zachránils mě před porno videem Paris Hilton udělaným ze tvé sprchové scény a před Snapem a Loopinem
Který do toho PŘEŽVYKOVAL (Pro přežvykovat a masturbovat je v angličtině podobný výraz a osoby s IQ pod úrovní automatické pračky, jako autorka, ho nepoznají.) dodal tiše.
"Co už!" Zakřičela jsem rozzuřeně.
Namířil hůlku na růžové růže. "To nejsou růže." Podíval se na ně ďábelským pohledem a zamumlal no když jsi chtěla upřímnost tak tohle je všechNO CO MUSÍŠ ŘÍCT!
"To není kouzlo, to je song MCR" opravila jsem ho moudře(Už to vidím... Né já ty houbičky vážně nejedla).
"Já vím, jen si zahřeju hlasivky." Pak zakřičel. "Petulus merengo mi kremicli romacio (pro vás všechny goffické mcr fanoušky, tohle je pro vás! Hlavně pro raven miluju tě holka!) imo noto okayo!"
A pak se růže změnila ve velkej černej plamen plovoucí vzduchem. A byl černej(Wow... a teď vážně, co bylo v té houbové polívce?). Teď jsem věděla, že není ubožák.
"OK už ti věřím, teď co je do prdele Drako(Na to ti stručně odpovím, je to kluk se který jsi ztratila svou mužnost viz)?"
Hairgrid protočil oči. Podívala sem do koule plamenů ale nemohla sem říct nic.
"Uvidíš, Enobby," řek Brymbál a sledoval, jak se my dva díváme na plamen. nejdřív musíš najít sám sebe, ok?"
"JÁ SE NAŠEL OK TY UMÍNĚNÝ STARÝ CHLAPE!" zařval Hargrid. bRYMBál vypadal šokovaně(Welcome to my club). Hádám, že ho nebolela hlava, jinak by na to něco řekl.
Hairgrid zaútočil na rám jeho postele. "Jste lhář profesore brumbáleeee!"

No, když mi bylo lépe, šla jsem nahoru a oblíkla si černé kožené minišaty, které byly potrhané, s krajkou. Vepředu byla nějaká korzetová věc. Pak jsem si oblíkla černý síťovaný punčocháče a černé boty na podpatku s obrázkem Billieho Joea Armstronga(Kdo by si sakra lepil na boty obrázek nějakého cyklysty? Né dělám si srandu, tak blbá nejsem.) Vlasy jsem rozprostřela okolo sebe, takže sem vypadala jak Samara z Kruhu. (jestli nevíte kdo to je tak si ubožák a vypadni!) a nanesla sem si krvavě červenou rtěnku, černý oční linky a černý lesk.
"Vypadáš kawai(To už fakt przní i to jediné slovíčko, které v japonštině znám?), holka." Řekla B'loody Mary smutně. (Proč smutně? To to nemohla říct ve vražedném amoku?)
"Tesáky. (nechápejte) Ty taky."
Řekla sem též smutně, ale pořád sem byla rozrušená. Podřezala sem si obě zápěstí, z pocitu totální deprese a vypila sem všechnu krev. Znova sem brečela v koupelně a zatáhla sem závěsy, takže Snap a Loopin nemohli tentokrát špehovat. (Nebyli u Manga trhat banáy?) Šla jsem na nějaký hodiny. Vampír byl na Chlupech magicky magických tvorů(Ok, tak já jdu do lesa, hledat houbičky, jestli to vyjde, už nebudu trpět stupiditou téhle povídky). Vypadal fakt deprimovaně, páč Draco zmizel a on byl do Draca zamilovanej. Pil nějakou krev od někoho z Mrzimoru. (Mrzimoru? Mrzimoru? Jasně, to ti fakt není dobrej Havraspár, či jiné koleje? Né všichni se navážejte do Mrzimoru...)
"Ahoj." Řek depresivně. "Ahoj." Řekla jsem úplně stejně.
Chvilku sme na sebe koukali. Harry měl krásný rudý gothický oči, téměř jako Dracovy. Pak…jsme po sobě skočili a začli se ojíždět.
"PŘESTAŇTE VY NADRŽENÍ HLUPÁCI!(Že by záblesk zdravého rozumu?)" zakřičela Profesorka McGoggle, která nás sledovala, stejně jak všichni ostatní.
"Vampíre, ty kreténe!" Řekla sem a dala mu facku. "Přestaň mě vojíždět. Víš, že miluju Draca!" Zakřičela sem a naštvaně utekla.
Hned na to začal řvát. "O MŮJ ZKURVENEJ BOOŽE, NEEEEEE, MOJE JIZVA BOLÍ!" a pak…se jeho oči protočily. Viděla jsem jen jeho rudé bělma.
"NE!" přiběhla sem blíž. "Myslela sem, že už nemáš jizvu!" křičela sem.

"Mám, ale Diabolo ji změnil na pentagram a vždycky si ho zakrývám pudrem." Řekl. "Každopádně moje jizva bolí a změnila se zpátky v blesk! Zachraň mě! Měl jsem vizi toho, co se stalo Dracovi…Volfemort ho spoutal!"(ctrl+c a ctrl+v vy jste mě zradili!)


SPECIÁLNÍ DÍKY RAVEN MÝ GOFFICKÉ KREVNÍ SESTŘE
HEY RAVEN NEVÍŠ KDE JE MŮJ SVETR


---O něco smysluplnější poznámka---
Chtěla bych pochválit překladátorku (nevím jak se to píše). Nejen, že to přeložila, ale dokonce tam přidala hovorové výrazy atd... Fakt borka.