Červen 2013

Po sto letech...

23. června 2013 v 21:26 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Ahoj, po sto letech jsem tu opět a zas, a víte co? Uvědomila jsem si, že se tenhle blog stává stále více deníčkem, no co no, asi vám svěřím svoje myšlenky, a jelikož na můj blog všichni moji známí kašlou tak můžu zajet do detailů :D

Naše škola každoročně pořádá Radovánky, prostě děcka mají takové vystoupení co si připraví, a díky tomu se vydělávají peníze pro školu, já jsem tam dělala šaška a v tom oblečku jsem vypadala jako jitrnica, no co dodat, mám prostě ráda děti.

Po Radovánkách je večerní zábava. Tam jsme s kámoškama a s klukama zůstali asi do půl dvanácté, no prostě byla sranda, poskakovali jsme po parketu a no prostě jsme vypadali jako bychom v sobě měli přes tři promile, ale ujišťuju vás, že jsme nic nepili (aspoň teda já, jestli tam ty sviňuchy něco pili mohli mi dát :D).

Pak pustili pomalu hudbu na ploužáky a hádejte co, nikdo si pro mě nepřišel, pro takovou hezkou, chytrou... Né dělám si srandu, už jsem na to zvyklá, ale tu noc (včera) mi nějak ruply nervy a prostě jsem se tam málem rozbrečela, každý se na mě díval jak na Tarzana a ujišťuju vás, že mám trapas jak Brno, protože někdo nemusí mít okno.

No idkyž kdo by se mnou zajímal, že? Jedno co jsem se za těch svých třináct let existence naučila je: "Nobody cares to you."

Tohle nedopadne dobře

4. června 2013 v 17:23 | Aly
Ahoj, jenom v rychlosti píšu, jakej jsem to ale povrchní idiot.
Na to MMA totiž půjdu asi za hodinu, a nemám z toho dost dobrý pocit, totiž jsem tam, jediná holka a jak jsem se dívala na ty obrázky...
No co bych neudělala kvůli pěknému klukovi, že? Sice jako jak budu bez zubů, tak mě asi nikdo nebude chtít. (Žádná změna oproti normálu, ale apoň mám zuby)

Anti klišé projekt

3. června 2013 v 19:14 | Aly |  Anti klišé projekt
Ahoj, rozhodla jsem se, že se pokusím, udělat jistý anti klišé projekt. Pokusím se vytvořit postavy, hlavního záporáka, hlavního hrdinu atd....
Hlavně nějaké ukázka klišé, když se tak zamyslím, tak to je celá moje tvorba.
pokusím se přepracovat jednu povídku, které teď pracuju, ale nejdříve zkusím napsat nějaké anti klišé postavy, či povídky.

Chřestová sezona- kdo sakra ty témata vybírá

2. června 2013 v 10:40 | Aly |  Témata týdne
Tak jo, tohle téma týdne jde úplně mimo mě. Vím jen, že Chřestová sezona začíná někdy v polovině dubna a končí 24. června, ale za:
1) Chřest nesnáším, i kdybych za to , že ho sním dostala úplně novou knihovničku tak řeknu ne. Prostě ta chuť se mi jeví odporná.
2) Já jsem přece teenager, na nějakej chřest víte co....
3) Už jsem zažila dost trapasů kvůli chřestu, zvláště, když jsem měla ve třetí třídě dojemnou řeč ve školní jídelně, proč chřest zaázat. Ještě měsíc si ze mě dělali srandu, od té doby neřečním.

Prostě chřest je fuj :D

Howlův putující zámek

2. června 2013 v 9:33 | Aly
Takže knížka Howlův Putující zámek...

V první řadě můj názor: Absolutně úžasná knížka!
A to neříkám o každé knize, to jenom o takové knížce, kterou čtu dokud ji nepřečtu. No četla jsem do dvou ráno :D

Děj tu nebudu rozepisovat, protože bych se asi hodně rozpovídala a byly by spoilery a to mi dost vadilo. Totiž já jsem nejdříve viděla film, a až potom jsem četla knížku. K tomu filmu, jsou tam trošičku odlišnosti, Howl není tak sebestředný a úplně se vynechal moment, jak se opil a pak nadával posteli, že uhla, tady jsem se nasmála nejvíce. Ale film byl vážně fajný, miluju anime, takže jsem šťastná, když jednou za čas narazím na tak vydařený film.

Já vím, tohle není moc recenze, ale prostě já na tohle nemám buňky :D.

Knihu i film doporučuju, dávám jedenáct bodů z deseti.

Mé pubertální výlevy

2. června 2013 v 9:22 | Aly |  Můj svět a moje žblepty
Ahoj, už jsem myslela, že jse se sem nedostanu, mám totiž přepnutého uživatele na chromu a všechny automatická přihlášení se vypnuly, na jelikož mám asi deset přezdívek, tak to bude docela veselý, než se dostanu na všechny svoje účty.

No tak dál :D zrovna jsem dočetla knížku "Howlův putující zámek" od Diany Wynne Jonesové, což napíšu v další článku, vřele doporučuju.

Další co jsem chtěla zdělit je to, že chodím na MMA, což je bojové umění, ve kterém je skloubené judo, box a ještě něco, ale to takhle z hlavy fakt neřeknu. No začalo to takhle, volala jsem na skypu s kámošem, a ten se o tom rozpovídal, tak jsem si řekla, že se z toho asi dobře hubne (což asi jo, protože jsem tam byla ve čtvrtek a ještě dneska jsem rozlámaná). Tak jsem tam teda šla a hádejte co? No já jediná holka široko daleko... Normálně jsem myslela, že Richarda(ten kámoš) zabiju, to do té doby než se objevil trenér. Po obličeji docela pěkný, ale já jsem měla problém se na obličej soustředit, totiž on si sundal tričko. V tu chvíli, jsem měla co dělat aby mi nevypadly oči... Ve finále jsem tam zlanařila i kámošky :D

Říkám, někdo věří v lásku na první pohled, jenže já věřím na lásku na první sundání trička (aspoň v některých případech :D)

To je asi všechno :D. Tak mi přejte ať nepřijdu o zuby :D