Únor 2013

Nekonečno

28. února 2013 v 12:51 | Aly |  Témata týdne
Nekonečno je podle wikipedie:
"Nekonečno je abstraktní pojem, který označuje kvantitu (množství) něčeho, co je tak veliké, že nemá konec. "
Jeho matemetický symbol všichni známe, ležatá osmička.

Kruh Uroboruse, je symbol nekonečna, je to vlastně had požírající vlastní ocas, což značí nekonečno. Dalším symbolem nekonečna je Fénix. Narodí se, vyroste, shoří a znovu se narodí, znázorňuje věčný život.

Ale proč vám to tu píšu a nenapíšu, něco co mám ve zvyku? Protože nevím co napsat, nekonečno je něco co se nedá popsat, nebo spíš já to neumím.

Omluva- já vím už zase :D

28. února 2013 v 12:38 | Aly |  O blogu
Ahoj, omlouvám se že, jsem tu teď zase nebyla, ale co.....
No poslední týden jsem toho měla moc, znáte to, písemka z Němčiny, prázdniny a nabalování kluků :D
No nic, teď jsem ve škole v kroužku a ještě nás čekají dvě hodiny výtvarky, kde kreslím kámošku Renču. Zatím mi z toho cvyšla taková příšerka no..... Skusím ještě napsat článek k tématu týdne. :D

Nový dess

21. února 2013 v 19:44 | Aly |  O blogu
Ahoj, takže mám nový dess, je to spíše update toho starého, ale mám psy ráda.

Co říkáte? Tady je ten starý:

Návštěvník

20. února 2013 v 13:38 | Aly
Ahoj, rozhodla jsem se, že jednou za týden vylezu ze svého brlohu a napíšu k tématu týdne.

Představte si takového člověka, dejme tomu z.... 19. století. Sedí si takhle doma a hledí si svého, najednou se objeví záblesk a potom se na onom místě zjeví muž středního věku v černém obleku. Nabízí onomu člověku výlet do budoucnosti a on nadšeně souhlasí, ještě předtím mu řekne o rychlém cestování a o možnosti hovoru s osobou na druhém konci světa.

Po chvíli se objeví v centru New Yorku, člověk který ho provází ho tam zanechá s penězmi a zvláštním náramkem, který ho přenese zase zpět do jeho doby. Onen člověk se projde po central parku, poté zajde na Broadway, ale začne ho to nudit.

Má pocit jako by mu někdo na hlavu vylil studenou vodu, všude je tolik zněčištění, špíny, ruchu, lidé jsou natolik bezohlední, že nepomohou hladovému člověku na ulici. Je znuchucen, že do takovéhoto světa spěje jeho doba.

Raději zmáčkne knoflíček na náramku a přenese se do své doby.

Rady

13. února 2013 v 20:43 | Aly
Dneska asi napíšu poslední článek, protože jak už jsem zmínila jdu se učit fyziku.

Kluci, kydkoliv se střetnete s holkou pohledem, je samozřejmé že uhne pohledem. Nepřipadáte jí divní, prostě se na vás dívala, vy jste se podívali na ni, ona se zastyděla a uhla pohledem. Zřejmě se jí líbíte,ale mohlo jít o náhodu, když se to stane víckrát tak asi jo.

Když se vám stane nějaký trapas a ona se vám směje a ještě týden to rozebírá s kámoškou, je jasné, že se o vás zajímá.
Ale naopak, když se stane nějaký trapas jí, tak se jí raději moc nesmějte, stačí se jako tak usmát, ale jinak nic víc.

Školka

13. února 2013 v 20:35 | Aly |  Témata týdne
Kdo z nás by se nechtěl vrátit do školky, do období kdy bylo všechno bezstarostné a den byl jenom o hraní.

Vzpomínám na svůj první den ve školce, kdy mě tam mamka nechala a já jsem první půlhodinku probrečela. Potom učitelka řekla Verči, (moji nejlepší kámošce ve školce) aby si se mnou šla hrát. (asi jsem jí lezla na nervy).

Vzpomínám si jak jsme si s Verčou vždycky hrály s takovou tou mrňavou panenkou a jak to po nás Lea musela uklízet.

Taky si vzpomínám, jak jsme před programem uklízeli celou školku a jak jsem málem učitelce vysklila vytrínu, která oddělovala školku a její kancelář. (Jsem po Verči, která mimochodem stála u té vitríny, hodila takovou tu velkou kostku a ona ji málem nechytla :D)
Tady jsem chodila do školky a chodím do školy (obrázek školky jsem holt nenašla)


No jo no, školka byla takové to bezstarostné období, teď už je to pryč, to mii připomíná, že bych se měla naučit fyziku.

Tipy

13. února 2013 v 20:24 | Aly
Takže pár tipů pro kluky.

Tip č. 1 Všímejte si
Když holka změní účes, řekněte jí, že jí to sluší, pokud si všimnete. (Jsem se obarvila z mdlé hnědé na kaštanovou a nikdo z kluků si toho nevšimnul, to mě dost naštvalo)

Tip č. 2: Nebojte se udělat první krok
I když už nejsme v době kdy kluci dělali první krok, většina holek se stydí. Kluci nebojte se udělat první krok, holky (hlavně v pubertě) ho často nedělají (mluvím z vlastní zkušenosti)

Nová rubrika "pro kluky"

13. února 2013 v 20:19 | Aly
Ahoj, rozhodla jsem se sem dát menší experiment, rubriku pro kluky.
Do klučičí duše fakt nevidím, ale můžu pomoct, třeba když kluk stojí o holku a není si jistý jestli ho ona chce, nebo ne. (Platí jen u pubertálních holek)
Nebo sem budu dávat různé tipy jak na onu holku zapůsobit :D.

Karibská modř

9. února 2013 v 21:54 | Aly |  Barvy
Dlouho jsem nedala nic do barev, a tahle barva mě dost zaujala.


USBčko, tady jde vidět dobře barvaVěšák na ručníky

(Obrázek je trošku menší, ale co no)Zřejmě svatební šaty

No to je asi vše, jsem dost utahaná, takže se omlouvám za málo obrázků.


Realita aneb další velmi inteligentní titulek

9. února 2013 v 14:48 | Aly |  Témata týdne
Ahoj, po dloooouhé odmlce jsem zpět.

Zrovna se mi trošičku změnilo vnímání reality, začalo to lyžákem, tam jsme se s holkama bavily proč si nemůžeme najít kluka. Mě řekly, že jsem docela hezká (kde to vzaly to fakt nevím), ale že žiju ve vlastním světě a nevnímám realitu.

To mě postavilo před dilema, proč si nežít ve vlastním světě kde je všechno v pořádku? Nakonec jsem se rozhodla, že toho se svým vlastním světem nechám. Ale to hlavně kvůli okolí, já vím může se vám to zdát trochu povrchní, ale uvědomila jsem si, že jestli si chci najít nějakého normálního kluka, tak musím začít vnímat realitu.

Kača

2. února 2013 v 22:47 | Aly |  Témata týdne
No takže bych chtěla napsat zase něco jako téma týdne.

Podle mě má každý svojí nejoblíbenější hračku, která ho v dětství všude provází. Kamarádka má plyšového medvídka koalu, kterému říká Gucci. Já mám svou nejoblíbenější hračku, plyšového medvěda Kačku. Dostala jsem ji na svoje první narozeniny a už jsem se jí nevzdala. Byla se mnou v Řecku, Tunisu i v Egyptě. Kačka je jako moje kamarádka, chci říct, že bych ji za nic nevyměnila.

Je to divné pouto, mezi dítětem a jeho nejoblíbenější hračkou. Některá taková pouta, vydrží třeba i do dospělosti, třeba mamka má opici, které říká Pepa :D

Lotro-Hra Pán prstenů

2. února 2013 v 22:30 | Aly
Než zapomenu, chtěa bych doporučit hru LOTRO.

Je to vlastně hra z prostředí Sdtředozeme. Je pochopitelně anglicky, ale naučíte se s ní poměrně rychle. Zdarma můžete hrát za čtyři typy postav- elf, člověk, trpaslík a pochopitelně hobit.

Poté si také můžete vybrat odkud postava pochází. Je dobrá sranda, že u trpaslíků si nemůžete vybrat pohlaví, taky to, že tam nemůžete být klasický čaroděj, těch je jenom pět a jsou NPC.

Já jsem si samozřejmě vybrala elfku, a myslím, že je z Roklinky (Anglicky moc neumím a spolehlivě jsem rozluštila jen Mikrwood a Lorien). Sice má divný oči a až podezřele mi to připomíná tu holku co vidím vždy když projdu kolem zrcadla, ale co no. Elfku jsem si vytvořila a čekala jsem, že potkám Legolase, ale nevadí, Elrond je tež dobrý.

Až najdu Legolase tak napíšu, zatím mi bude muset postačit jenom fotka no :DD


Hra ke stažení: ZDE


Lyžák

2. února 2013 v 12:06 | Aly
Ahoj, tak jsem se slavně vrátila z lyžáku, kde byla sice wi-fi, ale měla jsem jenom mobil, na kterém nešlo psát na blog.

Na pokoji jsem byla s nej kámoškou Luckou a Denčou, ale sranda byla. Taky jsme vyhrály soutěž o nejuklizenější pokoj, sice uklízela jenom Denča. Na svahu jsem skončila ve druhém družstvu (Byly tři= první-ti nejlepší, druhé-ti pokročilí, třetí- začátečníci), ale byla jsem zase třetí nejlepší lyžař a dostala jsem i medaili.

No, doufám, že jsem vás moc neodradila svým soukromím, jen jsem chtěla oznámit, že pokračuju v blogování.