Leden 2013

glos- my immortal kapitola 10

25. ledna 2013 v 17:30 | Aly |  My Immortal
Ahoj, jsem znovu tady, jenže od neděle jedu na lyžák, takže nevím jestli tam bude Wi-fi, protože to je v Beskydech.
No pustím se do glosování.AN: přestaňte vy buzny když nemáte rádi můj příběh pak vyppadněte! Ps zjistilo se že b'loody mary není mudla a ona i vampír jsou zlí, proto změnili koleje ok! (Já jsem zjistila, že umím lítat)
Opravdu jsem byla z Vlodemorta celej den vystrašená. Rozrušeně sem šla na zkoušky s mou gothic metalovou kapelou Bloody Gothic Rose 666. Jsem hlavní zpěvačka a hraju na kytaru. Lidi říkaj, že zníme jako něco mezi GC, Slipknot a MCR(Já jim za to na ježíška dám lobotomii a vypolštářovanou cimru). Další lidi v kapele sou B'loody Mary, Vampír, Draco, Ron (ačkoliv mu teď říkáme Diabolo. Má teď černé vlasy s modrýma proužkama.(Kdo je překvapenej, ať zatleská)) a Hargrid. Dneska byli Draco a Vampír deprimovaní, tak nepřišli a namísto toho sme psali songy. Věděla sem, že si Draco pravděpodobně řeže svý zápěstí (nemohl zemřít, páč byl taky upír a jediný způsob jak zabít upíra je k-ř-í-ž-e-m (to je ale krávovina pardon k-r-á-v-o-v-i-n-a)(nemůžu to napsat normálně) a Vampír pravděpodobně čuměl na depresivní film jako je The Corpse Bride. (To je náhodou nádherná pohádka, aspoň pro moji osmiletou sestru)
Oblíkla sem si černé kožené triko, který odhalovalo mý kozy a maličkou přiléhavou minisukni s nápisem "Simple Plan" na zadku. Můžete si myslet, že sem děvka, ale fakt nejsem.(můžete si myslet, že jsem si udržela zdravý rozum, ale fakt ne)
Zpívali sme cover songu "Helena" a na konci písničky sem se zhroutila v slzách. (Kdyby byla normální, asi bych řekla "Vítej v klubu." ale tuhletu krávu by nikdo nechtěl)
"Ebony! Si OK?" Zeptala se se B'loody Mary přísným hlasem.
"Co si kurva myslíš?" Zeptala sem se naštvaně. A pak sem řekla. "No, Voldemort přišel a ten zkurvenej bastard mi řek ať kurva zabiju Harryho! Já ho nechci zabít páč je fakt milej, i když chodil s Dracem. Ale když nezabiju Harryho, pak Voldemort kurva zabije Draca!" Začala sem brečet. (Počítal někdo slovíčko kurva? Napište do komentů)
Z ničeho nic Draco vyskočil zpoza zdi.(tyvole hustě on)
"Proč jsi mi to kurva neřekla!" Zakřičel. "Jak si jen mohla ty-ty-ty zkurvená pozérská mudlovská kurvo!"
Začala jsem brečet a brečet.
Draco začal brečet taky, velice citlivě. Pak brečící utekl pryč před Uršulou, která se k němu přidala a chtěla s ním vytvořit duo).
Cvičili sme eště další hodinu. Pak najednou přišel naštvaně Bryndál!
Jeho oči žhnuly a já věděla, že tentokrát to nebylo bolestí hlavy. (Aha(došly mi slova))
"Co jsi to udělala!" Začal moudře plakat(nemá někdo odkaz na youtube?). (vidíte to není nadávání a tentokrát byl fakt naštvanej že až brečel) "Ebony, Draco byl nalezen ve svým pokoji. Spáchal sebevraždu tím, že si podřezal zápěstí!"(Neříkala, že upíři nemůžou umřít?)

Změny

22. ledna 2013 v 18:44 | Aly |  Témata týdne
Ahoj, jsem tu.
Jak jsem psala, v mém životě se odehrály jisté změny.

1) Musím se více učit a ke škole přistupuju zodpovědněji, hlavně proto, že se mi už letos vysvědčení počítá do přihlášky na střední školu.

2) K životu přistupuju mnohem pozitivněji, chovám se dospěleji, už si ani nevzpomínám, kdy jsem nastražila na Renču past s kbelíkem na dveřích, jo o víkendu kdy u nás spala, ale až na tuhle věc jsem zcela dospělá.

3) Dále netrávím tolik času na PC, aspoň z mamčiného pohledu :D

4) Taky se snažím vnímat věci s nadhledem,to mi taky moc nejde, ale nevadí

5) Mám asi nejlepší kamarádky, jaké jsem kdy měla a mě se většina normálních živých tvorů vyhýbá obloukem

Prosba

19. ledna 2013 v 23:03 | Aly
Ahoj, vím, že sem nikdo nechodí, ale stejně potřebuju radu. Nedávno jsem se úplně zabouchla do Legolase a jak to tak u mojí posedlosti chodí, musím mít přehled. Hledala jsem na netu povídky o Legolasovi, ale našla jsem samý slashe. To nemůže být aspoň nějaký elf v očích autorů hetero? Neznáte nějaké povídky, kde vystupuje Legolas a je hetero?

Navíc nemám co glosovat (My immortal si chci na nějakou dobu odložit), takže ony povídky by mohly být Mary Sue.

Já bych se spokojila i s vlastní povídkou, ale neznám charakter Legolase tak dobře, abych o něm mohla psát povídky.

Díky moc.

P. S.: Nejsem proti slashům, ale poslední dobou je vidím všude a lezou mi krkem.

Menší zádrhel, oznámení začátku povídky

19. ledna 2013 v 10:16 | Aly
Ahoj, vím že jsem tu dlouho nebyla,ale mamka objevila moji žákovskou knížku a nesmím na Pc do konce pololetí a když budou na vysvědčenní trojky tak i do konce školního roku. Teď jsem využila toho, že není doma.

No po přečtení Pána prstenůjsem se rozhodla, že napíšu povídku o elfech, z mého světa, mají lidské vlastnosti, jen trochu špičaté uši, jsou vyšší, krásnější a moudřejší než lidé, ale jako oni mají každý nějakou schopnost. Dělí se na více druhů a poddruhů a rostou jako lidé, do svých pětadvaceti let, poté jsou nesmrtelní (věkem, může je někdo zabít).

Je to povídka, kterou píšu ručně na papír a potom ji sem přepisuju, v dalším článku dám první kapitolu.

glos- my immortal kapitola 9

11. ledna 2013 v 23:58 | Aly |  My Immortal
Ahoj jsem zpátky a zase mě chytil záchvat glosování, no stejně to nikdo nečte, ale nevadí.AN: přestaňte kritizovat ok! Ani to nečtu!(Tak jak ví, že kritizujeme?( Je to z filmu ok ttakže to není moe chyba že Brumbabral nadává! Mimochodem už sem ŘEKLA ŽE HO BOLELA HLAVA! A důvod proč Snap(e) nemá rád Harryho je že je křesťan (Tak tohle nejde rozdýchat, ani s inhalátorem, který jsem si od minule sehnala) a Vampír je satanista!

Byla jsem tak naštvaná a smutná. Nemohla sem uvěřit, že mě Draco podved. Začla sem brečet u stromu, kde sem to dělala s Dracem.(A ztratila svou mužnost) A pak najednou naproti mně na koštěti přiletěl hrozný muž s červenýma očima, bez nosu! Neměl nos (stejně jako Voldemort ve filmu) a i když měl černý oblečení, bylo zřejmé, že není gothic. Byl to…(nějakej dement, co dělá u "překvapivých" věcí tři ... tečky!)Voldemort!(tak ne no)
"Ne!" Zakřičela jsem vystrašeným hlasem ale Voldemort zařval "Imperius!" a já nemohla utýct.
"Křivonožka!"(ten utekl a už se nevrátí) Zařvala jsem na něj. Voldemort spadl z koštěte a začal křičet. Bylo mi ho líto, i když jsem sadista, tak jsem přestala.
"Ebony!" křičel. "Ty zabíti Vampíra Pottera musíš!"
Přemejšlela jsem o Vampírovi a jeho sexy očích, jeho gothicky černejch vlasech a jak jeho tvář vypadá jako ta od Joela Maddena. Vzpomněla jsem si, že Draco řek, že tomu nerozumím, tak mě napadlo, co když Draco chodil s Vampírem dřív, než jsem s ním chodila já a rozešli se?(blik, omg, ona je snad vypatlanější než já)
"Ne, Voldemorte!" Zakřičela sem zpátky.
Voldemort mi podal zbraň.(jakou?)
"Ne! Prosím!" Škemrala jsem.
"Ty muset budeš! Když neuděláš to, já zabíti tvého milovaného Draca muset budu."
"Jak to víš?" Zeptala sem se překvapeně.
Voldemort nasadil bože-ty-jsi-ale-retardovaná pohled.(To je ale sympaťák)
"Já telekinezi vlastním." Odpověděl zle.
"A pokud ty Vampíra zabíti nehodláš, víš, jaký osud Dracovi přichystán je!" zařval. Pak rozzuřeně odletěl na svým koštěti(Tahle myšlenka je převzaná od překladátorky, ale bylo by dost vtipné kdyby Voldy přilítnul do závěrečné bitvy na koštěti)Byla sem tak vystrašená a vzteklá, že sem nevěděla co dělat. Brzy Draco přišel do lesa.
"Draco!" řekla sem. "Čau!"
"Ahoj." Řek zpátky a vypadal smutnej Měl bílej pudr a oční linky trochu jako pentagram (nechápejte) mezi Joelem Maddenem a Gerardem Wayem.
"Si v pohodě?" zeptal se.
"Sorry že jsem na tebe vyjela, ale myslela sem, že mě podvádíš." Vysvětlila jsem.
"To je v poho." Řekl úplně depresivně a pak jsme to dělali cestou do Bradavic (Dělali? Co by mě zajímalo jak, pls napište mi do komentářů co si pod tím představujete.)

My Immortal glos- 8. kapitola

6. ledna 2013 v 12:50 | Aly |  My Immortal
Ahoj, zase mě přepadla glosovací mánie a to i přesto, že mám rozkoukaného pána prstenů. Jo takhle to dopadá když máte jako dítě místo pohádek Pána prstenů, Mumii a Hvězdné války.AN: nekritizujte ok! Pokud to děláte pak ste ubožáci(No minimálně)

Každý ve třídě na mě čuměl a pak do místnosti přešel Draco i když byl nahý a začal škemrat abych ho vzala zpátky. (A jeho si už nikdo nevšímal)
"Ebony, to není jak si myslíš!" Zakřičel Draco smutně.
Má kamarádka B'loody Mary Smith se na mě chápavě usmála. Pohodila svejma zbytečně dlouhejma ((poznámka překladatelky autorka napsala místo waist-lenght (po pas dlouhé) waste-lenght (zbytečně dlouhé))) černě gothickejma vlasama a otevřela svý jako krev rudý voči, ve kterých měla kontaktní čočky(jak jsem si všimla hodně lidí nosí kontaktní čočky). Měla bledou, bílou kůži a na ní měla ještě bílej makeup(Aby to zdůraznila). Hermiona byla unesena, když se narodila. Její skuteční rodiče sou upíři a jeden z nich je čaroděj, ale Voldemort zabil její matku a otec spáchal sebevraždu, páč byl z toho v depresi(jak jinak). Pořád z toho měla noční můry a byla fakt utrápená a depresivní. Zjistilo se též, že její skutečný příjmení je Smithová a ne Grangerová.(moment, Hermiona je B'loody Mary Smith? Přestávka na dýchání, nádech, výdech, nádech.... Tak jo můžeme pokračovat) (Od doby co se obrátila k satanismu je ve zmijozelské koleji a ne v nebelvíru.)
"Co si to o sobě myslíte, vy směšní troubové?" Řekl Snape rozzuřeně svým chladným hlasem, ale ignorovala sem ho. (Ještě, že je skutečný Snape mrtvý, za tohle by jí provedl něco hrozného)
"Vampíre, nemůžu uvěřit, žes mě podvedl s Dracem!" Zařvala sem na něj.
Všichni zalapali po dechu.
Nevím, proč je na mě Ebony naštvaná. Chodil jsem s Vampírem (Jsem bisexuál a Ebony taky)(To asi bude pohled Draca) jenom chvíli a potom mi zlomil srdce. Odkopl mě, páč měl rád Britney, stupidní ubohou děvku. Teď jsme jen dobří přátelé. Prošel hroznejma věcma a teď je z něj gothic. (Haha. Chodil sem s ním, když byl eště ubožák.)(Haha, oba jste ubožáci)
"Ale já už s Dracem nechodím!" řek Vampír.
"Jo, kurva jasně! Jděte do prdele vy bastardi!" řvala sem.
Běžela jsem z místnosti pryč do Zapovězeného lesa kde sem s Dracem ztratila svou mužnost ((ano. Opravdu napsala mužnost místo panenství. virility/virginity(miluju její překlepy))) a nakonec jsem se zhroutila v slzách.
Poznámka překladatelky: Po téhle kapitole jsem se v slzách zhroutila i já. Ale pro vás shrnutí děje této kapitoly: Dozvěděli jsme se, že Hermiona je B'loody Mary, že je upír a že ji její mudlovští rodiče od pravých, upírských rodičů unesli. A taky že všichni v Bradavicích jsou evidentně bisexuálové. Už cítíte tu zápletku? Já ne. (Ámen sestro)

Hobit

5. ledna 2013 v 21:42 | Aly |  Filmy
Ahoj, jak jsem slíbila, dám vám sem můj názor na film hobit. Kde bych začala.....
Byl to úplně epický film, všechno bylo úžasné, kulisy, příběh, efekty.....
Nejvíce jsme se asi nasmáli u Gluma a jeho přemýšlení: "Hmmm, ano! Ne, hmmmm." A taky hlavně proto, že nám s tím přemýšlením připoměl našeho spolužáka. Lucka taky dostala uplně brutální záchvat smíchu když Glum řekl: "Hmm Pytlík? Já žádné Pytlíky neznám." a nebo: "A Pytlík je v pytli.

Jediné co se mi nelíbilo bylo to, že tam nedali nějakého pěkného herce a to, že byl otevřený konec, ale to nechává prostor druhému dílu.

Kino

5. ledna 2013 v 12:18 | Aly |  Filmy
Ahoj, sto let jsem tu nebyla, protože jsem dost líná, tak líná, že si nedokážu ani vymyslet výmluvu, nebo přijt na něco originálnějšího, než na "Sto let jsem tu nebyla". Každopádně, s kamarádkou jedeme do kina, na hobita, slyšela jsem na ten film samou chválu, tak nevím, až se vrátím, pokusím se napsat recenzi.