Prosba

19. ledna 2013 v 23:03 | Aly
Ahoj, vím, že sem nikdo nechodí, ale stejně potřebuju radu. Nedávno jsem se úplně zabouchla do Legolase a jak to tak u mojí posedlosti chodí, musím mít přehled. Hledala jsem na netu povídky o Legolasovi, ale našla jsem samý slashe. To nemůže být aspoň nějaký elf v očích autorů hetero? Neznáte nějaké povídky, kde vystupuje Legolas a je hetero?

Navíc nemám co glosovat (My immortal si chci na nějakou dobu odložit), takže ony povídky by mohly být Mary Sue.

Já bych se spokojila i s vlastní povídkou, ale neznám charakter Legolase tak dobře, abych o něm mohla psát povídky.

Díky moc.

P. S.: Nejsem proti slashům, ale poslední dobou je vidím všude a lezou mi krkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Morell Morell | Web | 22. ledna 2013 v 16:08 | Reagovat

No teda, velká dovaha, ale prosím - máš pravdu, hledat non-slash povídky s legolasem je nadlidský výkon. Více jich je s Kael'thasem, v obou případech jde ale o naglické povídky a také o velké relikvie. V češtině je to opravdu mimořádně vzácná věc. Důvodem je samozřejmě to, že to píšou z tvrdé většiny holky a ty spíše píšous slaše, zvláště pak ty zabouchnutý (jako já).

Pro představu, český web nápoj lásky by ti mohl dát nějakou povídku, nějaký jsou i na devinatart, ale je tam i jedna fakt hnusná. Ale perfektníí nonslašky s Legolasem najdeš na stránkách 5u, v paklu povídek "mellon chonicles", ale také v AJ. Mimo tuto nevýhodu jde snad o ty nejlepší vůbec...

2 Morell Morell | Web | 22. ledna 2013 v 16:11 | Reagovat

A pokud jde o hetero a homo, tak to je přece úplně jedno, lidé píšou aby se vyjádřili, o Legolasovi to naneštěstí příliš nikdy nepoví, Jaký je, ví jen on sám. A ať je Legolas, jakýkoliv, nám to rozhodně nepoví. Už jen aby zůstal v bezpečí.

http://nd04.jxs.cz/507/982/ce9b6ee5bc_73090474_o2.jpg

3 Anemone Anemone | 2. dubna 2013 v 23:05 | Reagovat

Ono je to těžké, nu. :) Jak to tak už vypadá, tak Legolas je asi ten nejslashovanější elf od Roklinky až po Mordor.
Nicméně jak již uvádí Morell, v anglických archivech jsou reálné šance nějaké neslashe najít.
Zkus třeba fanfiction.net, ten nezklame nikdy.
Dovolím si doporučit konkrétní autorku:
http://www.fanfiction.net/u/1813267/Freddie23
Já od ní tedy četla jen série Mirkwood's Plague (z nich první povídky je neslash a druhá sice slash, ale myslím, že v tomto případě to snad nemůže urazit nikoho), mimo ně má pak pár dalších povídek (opět jak slashe, tak neslashe).
Doporučuji ji čistě z toho důvodu, že se mi zalíbil její styl psaní, sama si chci všechny její povídky ještě přečíst, ale zatím bohužel nebyl čas. Píše jinak docela dlouhé kapitolovky, takže zábava na celé hodiny zaručena...

Budu ještě přemýšlet, co jsem kde jinde četla a našla a když na něco přijdu, určitě tě na to odkáži, pokud máš tedy zájem. :)

4 CherryPie CherryPie | Web | 22. listopadu 2014 v 19:47 | Reagovat

Ahoj, taky jsem jedna z těch co se marně pokouší najít něco, kde je Legolas hetero.
Po dlouhé době jsem byla dokonce i úspěšná. Našla jsem jednu jednorázovku Legolas/Tauriel   http://experiment369.bloger.cz/Jednorazove-povidky/Unfaithful

A potom ještě kapitolovku. Vystupuje tam Legolas a zamiluje se do jedné autorovy postavy. Je moc hezká, větší prostor tam má sice Thranduil, ale je to jediná povídka, kde je Legolas s nějakou elfkou, takže se Thranduil dá přežít.   http://experiment369.bloger.cz/Povidky-na-vice-dilu/You-will-hear-me-part-1

Doufám, že jsem alespoň někomu pomohla :) Sama už začínám být zoufalá, protože tohle jsou zřejmě jedny z mála povídek s touto tématikou. Hodně to popohnal Hobit. Někteří si Legolase a Tauriel ve filmu oblíbila a začali psát povídky, tak doufám, že až vyjde třetí film, bude toho ještě víc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama