My Immortal glos- 8. kapitola

6. ledna 2013 v 12:50 | Aly |  My Immortal
Ahoj, zase mě přepadla glosovací mánie a to i přesto, že mám rozkoukaného pána prstenů. Jo takhle to dopadá když máte jako dítě místo pohádek Pána prstenů, Mumii a Hvězdné války.AN: nekritizujte ok! Pokud to děláte pak ste ubožáci(No minimálně)

Každý ve třídě na mě čuměl a pak do místnosti přešel Draco i když byl nahý a začal škemrat abych ho vzala zpátky. (A jeho si už nikdo nevšímal)
"Ebony, to není jak si myslíš!" Zakřičel Draco smutně.
Má kamarádka B'loody Mary Smith se na mě chápavě usmála. Pohodila svejma zbytečně dlouhejma ((poznámka překladatelky autorka napsala místo waist-lenght (po pas dlouhé) waste-lenght (zbytečně dlouhé))) černě gothickejma vlasama a otevřela svý jako krev rudý voči, ve kterých měla kontaktní čočky(jak jsem si všimla hodně lidí nosí kontaktní čočky). Měla bledou, bílou kůži a na ní měla ještě bílej makeup(Aby to zdůraznila). Hermiona byla unesena, když se narodila. Její skuteční rodiče sou upíři a jeden z nich je čaroděj, ale Voldemort zabil její matku a otec spáchal sebevraždu, páč byl z toho v depresi(jak jinak). Pořád z toho měla noční můry a byla fakt utrápená a depresivní. Zjistilo se též, že její skutečný příjmení je Smithová a ne Grangerová.(moment, Hermiona je B'loody Mary Smith? Přestávka na dýchání, nádech, výdech, nádech.... Tak jo můžeme pokračovat) (Od doby co se obrátila k satanismu je ve zmijozelské koleji a ne v nebelvíru.)
"Co si to o sobě myslíte, vy směšní troubové?" Řekl Snape rozzuřeně svým chladným hlasem, ale ignorovala sem ho. (Ještě, že je skutečný Snape mrtvý, za tohle by jí provedl něco hrozného)
"Vampíre, nemůžu uvěřit, žes mě podvedl s Dracem!" Zařvala sem na něj.
Všichni zalapali po dechu.
Nevím, proč je na mě Ebony naštvaná. Chodil jsem s Vampírem (Jsem bisexuál a Ebony taky)(To asi bude pohled Draca) jenom chvíli a potom mi zlomil srdce. Odkopl mě, páč měl rád Britney, stupidní ubohou děvku. Teď jsme jen dobří přátelé. Prošel hroznejma věcma a teď je z něj gothic. (Haha. Chodil sem s ním, když byl eště ubožák.)(Haha, oba jste ubožáci)
"Ale já už s Dracem nechodím!" řek Vampír.
"Jo, kurva jasně! Jděte do prdele vy bastardi!" řvala sem.
Běžela jsem z místnosti pryč do Zapovězeného lesa kde sem s Dracem ztratila svou mužnost ((ano. Opravdu napsala mužnost místo panenství. virility/virginity(miluju její překlepy))) a nakonec jsem se zhroutila v slzách.
Poznámka překladatelky: Po téhle kapitole jsem se v slzách zhroutila i já. Ale pro vás shrnutí děje této kapitoly: Dozvěděli jsme se, že Hermiona je B'loody Mary, že je upír a že ji její mudlovští rodiče od pravých, upírských rodičů unesli. A taky že všichni v Bradavicích jsou evidentně bisexuálové. Už cítíte tu zápletku? Já ne. (Ámen sestro)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama