glos- my immortal kapitola 9

11. ledna 2013 v 23:58 | Aly |  My Immortal
Ahoj jsem zpátky a zase mě chytil záchvat glosování, no stejně to nikdo nečte, ale nevadí.AN: přestaňte kritizovat ok! Ani to nečtu!(Tak jak ví, že kritizujeme?( Je to z filmu ok ttakže to není moe chyba že Brumbabral nadává! Mimochodem už sem ŘEKLA ŽE HO BOLELA HLAVA! A důvod proč Snap(e) nemá rád Harryho je že je křesťan (Tak tohle nejde rozdýchat, ani s inhalátorem, který jsem si od minule sehnala) a Vampír je satanista!

Byla jsem tak naštvaná a smutná. Nemohla sem uvěřit, že mě Draco podved. Začla sem brečet u stromu, kde sem to dělala s Dracem.(A ztratila svou mužnost) A pak najednou naproti mně na koštěti přiletěl hrozný muž s červenýma očima, bez nosu! Neměl nos (stejně jako Voldemort ve filmu) a i když měl černý oblečení, bylo zřejmé, že není gothic. Byl to…(nějakej dement, co dělá u "překvapivých" věcí tři ... tečky!)Voldemort!(tak ne no)
"Ne!" Zakřičela jsem vystrašeným hlasem ale Voldemort zařval "Imperius!" a já nemohla utýct.
"Křivonožka!"(ten utekl a už se nevrátí) Zařvala jsem na něj. Voldemort spadl z koštěte a začal křičet. Bylo mi ho líto, i když jsem sadista, tak jsem přestala.
"Ebony!" křičel. "Ty zabíti Vampíra Pottera musíš!"
Přemejšlela jsem o Vampírovi a jeho sexy očích, jeho gothicky černejch vlasech a jak jeho tvář vypadá jako ta od Joela Maddena. Vzpomněla jsem si, že Draco řek, že tomu nerozumím, tak mě napadlo, co když Draco chodil s Vampírem dřív, než jsem s ním chodila já a rozešli se?(blik, omg, ona je snad vypatlanější než já)
"Ne, Voldemorte!" Zakřičela sem zpátky.
Voldemort mi podal zbraň.(jakou?)
"Ne! Prosím!" Škemrala jsem.
"Ty muset budeš! Když neuděláš to, já zabíti tvého milovaného Draca muset budu."
"Jak to víš?" Zeptala sem se překvapeně.
Voldemort nasadil bože-ty-jsi-ale-retardovaná pohled.(To je ale sympaťák)
"Já telekinezi vlastním." Odpověděl zle.
"A pokud ty Vampíra zabíti nehodláš, víš, jaký osud Dracovi přichystán je!" zařval. Pak rozzuřeně odletěl na svým koštěti(Tahle myšlenka je převzaná od překladátorky, ale bylo by dost vtipné kdyby Voldy přilítnul do závěrečné bitvy na koštěti)Byla sem tak vystrašená a vzteklá, že sem nevěděla co dělat. Brzy Draco přišel do lesa.
"Draco!" řekla sem. "Čau!"
"Ahoj." Řek zpátky a vypadal smutnej Měl bílej pudr a oční linky trochu jako pentagram (nechápejte) mezi Joelem Maddenem a Gerardem Wayem.
"Si v pohodě?" zeptal se.
"Sorry že jsem na tebe vyjela, ale myslela sem, že mě podvádíš." Vysvětlila jsem.
"To je v poho." Řekl úplně depresivně a pak jsme to dělali cestou do Bradavic (Dělali? Co by mě zajímalo jak, pls napište mi do komentářů co si pod tím představujete.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama