glos- my immortal kapitola 10

25. ledna 2013 v 17:30 | Aly |  My Immortal
Ahoj, jsem znovu tady, jenže od neděle jedu na lyžák, takže nevím jestli tam bude Wi-fi, protože to je v Beskydech.
No pustím se do glosování.AN: přestaňte vy buzny když nemáte rádi můj příběh pak vyppadněte! Ps zjistilo se že b'loody mary není mudla a ona i vampír jsou zlí, proto změnili koleje ok! (Já jsem zjistila, že umím lítat)
Opravdu jsem byla z Vlodemorta celej den vystrašená. Rozrušeně sem šla na zkoušky s mou gothic metalovou kapelou Bloody Gothic Rose 666. Jsem hlavní zpěvačka a hraju na kytaru. Lidi říkaj, že zníme jako něco mezi GC, Slipknot a MCR(Já jim za to na ježíška dám lobotomii a vypolštářovanou cimru). Další lidi v kapele sou B'loody Mary, Vampír, Draco, Ron (ačkoliv mu teď říkáme Diabolo. Má teď černé vlasy s modrýma proužkama.(Kdo je překvapenej, ať zatleská)) a Hargrid. Dneska byli Draco a Vampír deprimovaní, tak nepřišli a namísto toho sme psali songy. Věděla sem, že si Draco pravděpodobně řeže svý zápěstí (nemohl zemřít, páč byl taky upír a jediný způsob jak zabít upíra je k-ř-í-ž-e-m (to je ale krávovina pardon k-r-á-v-o-v-i-n-a)(nemůžu to napsat normálně) a Vampír pravděpodobně čuměl na depresivní film jako je The Corpse Bride. (To je náhodou nádherná pohádka, aspoň pro moji osmiletou sestru)
Oblíkla sem si černé kožené triko, který odhalovalo mý kozy a maličkou přiléhavou minisukni s nápisem "Simple Plan" na zadku. Můžete si myslet, že sem děvka, ale fakt nejsem.(můžete si myslet, že jsem si udržela zdravý rozum, ale fakt ne)
Zpívali sme cover songu "Helena" a na konci písničky sem se zhroutila v slzách. (Kdyby byla normální, asi bych řekla "Vítej v klubu." ale tuhletu krávu by nikdo nechtěl)
"Ebony! Si OK?" Zeptala se se B'loody Mary přísným hlasem.
"Co si kurva myslíš?" Zeptala sem se naštvaně. A pak sem řekla. "No, Voldemort přišel a ten zkurvenej bastard mi řek ať kurva zabiju Harryho! Já ho nechci zabít páč je fakt milej, i když chodil s Dracem. Ale když nezabiju Harryho, pak Voldemort kurva zabije Draca!" Začala sem brečet. (Počítal někdo slovíčko kurva? Napište do komentů)
Z ničeho nic Draco vyskočil zpoza zdi.(tyvole hustě on)
"Proč jsi mi to kurva neřekla!" Zakřičel. "Jak si jen mohla ty-ty-ty zkurvená pozérská mudlovská kurvo!"
Začala jsem brečet a brečet.
Draco začal brečet taky, velice citlivě. Pak brečící utekl pryč před Uršulou, která se k němu přidala a chtěla s ním vytvořit duo).
Cvičili sme eště další hodinu. Pak najednou přišel naštvaně Bryndál!
Jeho oči žhnuly a já věděla, že tentokrát to nebylo bolestí hlavy. (Aha(došly mi slova))
"Co jsi to udělala!" Začal moudře plakat(nemá někdo odkaz na youtube?). (vidíte to není nadávání a tentokrát byl fakt naštvanej že až brečel) "Ebony, Draco byl nalezen ve svým pokoji. Spáchal sebevraždu tím, že si podřezal zápěstí!"(Neříkala, že upíři nemůžou umřít?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama