My Immortal glos- 7. kapitola

28. prosince 2012 v 12:07 | Aly |  My Immortal
Ahoj, řekla jsem si, že jsem dlouho neglosovala, tak tady to je. Nejhorší fanfiction na světě.

AN: No takže lidi, píšu to jenom proto, že jsem měla 5 dobrých komentů a mimochodem nebudu psát další kapitolu dokud nebudu mít DESET(beztak si to komentovala sama) dobrých komentů! PŘESTAŇTE KRITIZOVAT NEBO VÁS NAHLÁSÍM!! Evony(co si pamatuju, byla to Ebony) není Marie Sue ok ona není dokonalá JE TO SATANISTKA a má problémy je depresivní proboha!

Draco a já sme se drželi za své bledé ruce s černýma lakama na nehty, když sme šli do schodů. Měla jsem na nehtech červené satanistické znaky červeným lakem.(AN: vidíte zní vám snad tohle jako Maru Sue?) (prásk hlavou o stěnu) Zamávala sem Vampírovi. V jeho depresivních vočích jsem viděla temné utrpení. Myslím(tvl, ona myslí, to je zázrak), že žárlil páč jsem chodila s Dracem. Nicméně, šla jsem s Dracem vzrušeně po schodech(zajímalo by mě jak to asi vypadalo). Vešli jsme do jeho pokoje a zamkli dveře. Pak..(co má autorka s těma tečkama, ta povídka je samý a pak..... a v tom....)
Jsme se začali pasivně líbat a nadšeně jsme si sundali voblečení. Vzrušil mě ještě než jsem si sundala tílko. Pak jsem si sundala svou koženou podprsenku(kožená podprda, hmm) a jeho kalhoty. Šli jsme do postele a začali to spolu nazí dělat(zajímalo by mě jestli se to dá dělat i když jste odlečení). a potom strčil tu svou klučičí věcičku do mé a MĚLI JSME SEX. (je to stupidní?)(těžce)
"Oh Draco, Draco!" Křičela jsem, když jsem dostávala orgasmus. V tom jsem si všimla tetování které jsem nikdy dřív nezaregistrovala(ty si toho nezaregistrovala hodně) na Dracově ruce. Bylo to černé srdce s šípem skrz něj. Na něm bylo krvavě gothickým písmem napsáno… Vampír!
Byla jsem fakt nasraná.(a proč?)
"Ty bastarde!" Řvala jsem rozzuřeně a vyskočila sem z postele.
"Ne! Ne! Ale ty tomu nerozumíš!" Prosil Draco. Ale já věděla až moc.
"Ne, ty zkurvený idiote!" Řvala jsem. "Stejně máš určitě AIDS!"
Oblíkla jsem si naštvaně oblečení a pak oddupala pryč. Draco za mnou běžel, i když byl nahej. Měl fakt velkej vy-víte-co(kolik, že je autorce let?), ale já byla moc naštvaná na to, aby mě to zajímalo. Šla jsem pořád dál až do třídy Vampíra, kde měl právě hodinu lektvarů se Snapem a nějakýma dalšíma lidma.(dobrý postřeh, lektvary učí Snape)
"VAMPÍRE POTTERE, TY BUZERANTE!" Zařvala jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama