glos- my immortal- kapitola 4

2. prosince 2012 v 12:37 | Aly
Autorka opět zazářila v neschopnosti udržet charakter postav. Užijte si to...

AN: Řekla sem přestaňte kritizovat ok ebonino jméno je ENOBY(mohla by si ujasnit jak se její postava jmenuje) ne mary sue OK! DRACO JE DO NÍ TAAAAK ZAMILOVANÝ a proto se chová jinak (já osobně Draca moc nemusím, ale teď je mi ho líto)! Znali ssssseeeeee už předtím ok!

(poznámka překladatelky: tohle je velmi krátká kapitola. A jo. rozhodla jsem se s tím moc nepárat a prostě to opravdu překládat doslovně a přesně tak, jak to autorka vypustila. Všechny překlepy, chyby, gramatické chyby jako čárky ve větách, špatně sestavené věty, popřípadě nelogičnosti tedy budou záměrné.)

"DRACO!" Zařvala jsem. "Co si to ku*va myslíš, že děláš?"
Draco neodpověděl, ale zastavil svý lítací fáro a vystoupil z něj. Zvědavě jsem vylezla za ním.
"Co to ku*va?" Zeptala jsem se rozzuřeně.
"Ebony?" Zeptal se. (otázka jak lachtan)
"Co?" Odsekla jsem.
Draco se přisunul zvlášť(sorry, ale poprvé jsem četla plášť) blízko a podívala jsem se do jeho gothicky(všechno je gothické) červených očí (nosil kontaktní čočky) které odhalily tak moc depresivního smutku(jak vypadá člověk s ghoticky červenýma očima, které odhalují depresivní smutek a zlo?) a zla, že jsem už nedokázala být dál naštvaná. A pak… najednou stejně jako já mě Draco vášnivě políbil. Draco si vylez na mě a začali jsme to nadšeně dělat o strom(umíte si to představit? Dva lidi nadšeně to dělající o strom). Sundal mi triko a já mu sundala jeho oblečení. Sundala jsem si taky podprsenku. Potom strčil svou věcičku do mé vy-víte-čeho a poprvé jsme to dělali(dvě věci mi tu nejsou jasné, za 1. oni to dělali přes kalhoty? a za 2. autorka umí napsat slova jako ku*va, ale penis napsat neumí? Všdyť to je lehký P-E-N-I-S).
"Ó! Ó! Ó!" Křičela jsem.
Začínala jsem dostávat orgasmus. Začali jsme se všude líbat a mé bledé tělo se stalo horkým. A potom..Já to nechci vědět.
"CO TO TADY DO PRDELE DĚLÁTE, VY ZKURVYSYNI?" (kašlu na cenzuru)
Byl to…..BRUMBÁL! (já být Brumbálem, tak za tohle vstanu z hrobu, a autorky zabiju)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | 3. prosince 2012 v 15:48 | Reagovat

cože?! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama