glos- my immortal kapitola 5

6. prosince 2012 v 15:39 | Aly |  My Immortal
Ahoj,
po konzultaci s psychiatrem jsem se rozhodla, že zatím moc glosovat nebudu a budu vytvářet vlastní povídky.
Takže se těšte na něco pořádně ulítlího(ani napsat to neumím) a hlavně příšernýho z mé dílny, asi se zaměřím na upíry.
No tak jo, dám sem ještě jeden glos.

AN: PŘESTAŇTE kritizovat! Jestli kritizuješ značí to že si ubožák nebo pozér! Jedinej důvod že Brumbabral nadával je že ho bolela hlava(aha *znalecky kýve hlavou) ok a k tomu byl na ně nasranej že měli sexx!! PS nebudu pokračovat dokud nedostanu pět dobrých komentíků!(akej debil jí dal pět komentářů?)

Spolu s Dracem sme ho začli následovat. Brumbabral na nás i dál nasraně křičel. "Vy absurdní blbci!"(Brumbabral jak vyšitý)
Začaly mi týct krvavý slzy po mý bledý tváři.(důležité zdůraznit) Draco mě zkoušel uklidňovat. Když jsme byli zpátky v hradu, Brumbál nás zaved za profesorkou McGonagallovou a oba vypadali fakt naštvaně.(proč ne za Snapem?)
"Měli pohlavní styk v Zapovězeným lese!" křičel Brumbál jak šílenej.
"Proč ste něco takovýho vůbec udělali, vy průměrní blbci?"(průměrnej je dneska každej, ale vyniknout jako já to jen tak nikdo neumí) zeptala se profesorka McGonagallová.
"Jak ste se mohli opovážit?" Zeptal se Snape.(a ten se jako jen tak zhmotnil ze vzduchu nebo co?)
A potom Draco vykřik. "PROTOŽE JI MILUJU!" Všichni ztichli.
Brumbál a McGonagallová se dívali pořád dost nasraně, ale Snape řek: "Fajn. Výborně. Můžete jít do svejch pokojů."(všechny postavy byly podle knížky o tom není pochyb)

Draco a já sme šli po schodech nahoru, mezitím co na nás učitelé hleděli. "Jsi v pořádku, Ebony?" Zeptal se mě Draco lehce. "Jo, myslím." Lhala jsem.
Šla sem na dívčí kolej a vykartáčovala si vlasy a zuby(to si neumím představit). Převlékla sem se do dlouhejch černejch šatů až na zem s hlubokým výstřihem(taky až na zem) s červenou krajkou navokolo(co má s těma krajkama?) a černý boty na vysokým podpatku. Když jsem vyšla ven…. Draco stál před koupelnou a začal mi zpívat "I just wanna live" od Good Charlotte. (http://www.youtube.com/watch?v=9mdTg_ZqNMY ) (až tohle doglosuju tak si to poslechnu)Byla jsem tak polichocena, že jsem vůbec nemyslela na to, že by tu neměl bejt. Objali jsme se a políbili. Potom sme si popřáli dobrou noc a on se neochotně odebral zpět do svýho pokoje. (zlatá Sarah)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama