5.kapitola-Hoření hábitu

26. listopadu 2012 v 14:07 | Aly |  A New Magic Girl in Hogwarts
Jak jsem slíbila dneska si uděláme glosovací den, doglosuju tuto povídku a skusím další :D pokud se psychicky nesložím....

Už jsem dopsala 5 kapitolku.Celkem mi dala zabrat,protože jsem nevěděla o čem tentokrát bude,ale snad vás s ní potěším:)(si upadla? Jó ty si po té lobotomii)Asi není nic-moc a nadpis se vám možná bude zdát trapný,ale snad se vám to aspoň trošku bude líbit.Moc se těším na komentíčky a přeji příjemné a bezva počteníčko:)
Čas utíkal jako o závod(aby utekl před Sarah, jenže se to jaksi nedařilo) a už byl konec října.Za tu chvíli se v Bradavicích změnilo hodně věcí.Sarah,Samantha a Adriana se staly nejlepší kamarádky,Cedrik se rozešel s Cho a začal usilovat o Sarah,ale ona ho odmítala,protože v půli září se dozvěděla,že chodí s Cho,mezi Samanthou a Kevinem panovalo zvláštní napětí a ohledně Erika a Adriany vlálo opojení lásky a dívky z kočičí 3(nechce mi někdo konečně vysvětlit co jsou zač? a kde se k nim podávají přihlášky?) měly vztek,že si Cedrikova parta nevšímá jich a stále nechápali Erika a Kevina,jak se mohly zahazovat se Samanthou a Adrianou.
*******************************************************************************************
Bylo 30.října a Sarah,Samantha a Adriana vcházeli do učebny,kde je čekala hodina věštění.
"To zase bude otrava,"zahudrovala(ona je krůta? no to se to komlikuje o trochu více než jsem čekala) Sarah.
"Já to nechápu,proč jí nevyhoděj.Ta babizna věští stejně samé blbosti.Třeba ve 3.třídě vyvěštila Harrymu smrt a nic,"dodala Samantha..
"Vždyť znáte Brumbála.Je pravda,že je fakt hodně dobrý ředitel,neznám lepšího,ale někdy mi přijde hrozně naivní!"řekla Adriana.
"Děvčata už jde.Tak se všechny tvařte,že vás to moc zajímá,ať nedostaneme trest jako minule!"(Ó rebelka)přikázala Samantha a dívky přikývly.
Když skončila hodina a všichni odcházeli někdo zezadu chytil Adrianu za rameno.Byl to Erik.A když se na něj Adriana podívala,všimla si,že dneska mu to moc sluší. (lehce se ztrácím v tom kdo se komu líbí, ty jména jsou strašně podobná)
"Můžu s tebou mluvit?"zeptal se.
"No,víš,ehm......"
"My na tebe počkáme ve společenské místnosti,že Samantho?"šťouchla ji Sarah do boku.
"Jo,jo.Počkáme na tebe tam.Tak zatím,"zavolá Samantha na Adrianu a společně se Sarah odešly.
"Tak o čem si chtěl se mnou mluvit?"zeptala se.
"O nás dvou."řekl Erik
"Už jsme o tom mluvili několikrát.Koukni se kolem sebe,kolik je na škole pěkných holek."(tak už vím Erik je ten co se inspiroval jeho stvořitelkou a šel na lobotomii)
"Na jednu zrovna koukám."
"Eriku,já mluvím vážně."
"Ale já taky."
"Já s tebou být nemůžu,protože nechci aby jsi si to později vyčítal."
"Proč bych měl?"
"No...třeba uvidíš hezkou holku a budeš litovat,že ji nemůžeš sbalit z důvodu,že chodíš s holkou a ještě s takovou ošklivou."
"Ty nejsi ošklivá."(kecá)
"Jsem."
"Nejsi."
"Jsem a basta.Ty si myslíš,že mě pořád baví poslouchat ty kecy kočičí 3,jak jsem ošklivá a,že by Erik potřeboval dost silný brýle,protože špatně vidí."
"Na ty se vykašly.To jsou krávy."
"Jenže pěkné krávy." ( a tohle je pěkná kravina)
"Promiň,ale nevím kdo by potřeboval brýle.Bez urážky,ale to bych se radši líbal s profesorkou McGonagallovou než s některou z nich."
"Ale...."
Erik jí přiloží prst na rty a dodá:"Už nic neříkej."
Přítáhne si jí k sobě a dlouze se na ní podívá.Nakloní se k ní a pomalu směřuje k jejím rtům.Adriana si uvědomí,že ho může teďka zastavit,aby ji nechal,ale uvědomí si,že chce aby taky líbal její rty.Když jsou jejich rty skoro u sebe tak se jemně políbějí a Adriana pomalu otvírá pusu a Erik tam vjede svým jazykem do jejích úst.(asi budu zvracet)Adriana mu pomalu začne roztávat v náručí a Erik si vychutnává její polibky.A takhle se spolu líbají asi pět minut.(novej líbací rekord, nejtrapnejší polibek v dějinách)
***************************************************************************************************************** (co to jako je autorka počítala hvězdy a tady si je zapisovala? Nic neudělá pořádně)
"Byl by z nich hezký páreček co,"usměje se Samantha.
"Krásný?"Přímo dokonalý.A z tebe a Kevina taky," šťouchne z legrace Sarah Samanthu.
"Co?"zakření se Samantha.
"Nedělej,že jsi neslyšela.Ty vaše hádky jsou čím dál roztomilejší.A víš co se říká: Co se škádlívá,to se rádo mívá."
"Jenomže mě a Kevina se to netýká.(přišla jsem o něco?)Spíš ty a Diggory by znělo líp."
"Moc vtipný.Cedrik a já?Hloupost.Nemožné a .....
Dívky přerušily hlasy.Ženské hlasy,které se k nim blížily.Kočičí 3.Tvořili jí 2 blondýny a jedna bruneta.Menší blondýna se jmenovala Viola,se setříhanými vlasy Theresa a bruneta Lusie.(tahle autorka MS obrátila princip a dala blbá jména těm zlým lidem, chudáčci)Sarah měla potěšení se s něma setkat ve vlaku.A podle doslechu měli každá poměr s někým z Cedrikovi party.Theresa se snažila o Erika,ale marně.Lusie se s kevinem během první schůzky vyspala(čichám čichám snahu udělat z té nevinné holky dě*ku) a pak jí dal kopačky a Viola soupeřila s Cho o Cedrika,ale nakonec prohrála.Takový byl průběh kočičí 3 a kočičí si říkaly z důvodu,že byly opravdu nejkrásnější na škole a 3,protože byly tři.(to bych neuhodla)
"Teda Samantho.Po tím tvým hustým obočím by se schoval každý,"zachechtá se Viola."A tvoje vlasy,jsou dneska mastnější než olej."dodá ještě.(ta ji hustě setřela)
"To byla hustá hláška,"pochválí Lusii kamarádku.
"Adriana taky není vůbec hezká.Ty její tlusté brýle a ty beďary ji svítí na dálku.No fúj.Nechápu Erika.Přotim takového hezounka bych si opečovávala,"žárlivě zvolá Theresa.
"Jsou to prostě jedním slovem ošklivky,"a všechny tři se začnou smát.(ony jsou zhulený?)
"To už by stačilo.Laskavě si dejte odchod,"řekne naštvaně Sarah.
"Ty si myslíš,že nám budeš poroučet,"vyjede na ni Lusie.
"Odšoupejte svoje zadky do tramtárie a už se nevracejte.A už nikdy nechci slyšet,jak urážíte moje kamarádky."
"Jinak co?"nevinně se zeptá Viola a vylije na Samanthu fialovou barvu(která se najednou zhmotnila ze vzduchu) a na to se dívky znova zasmějou.
Sarah si stoupne z pohovky a vytáhne hůlku a namíří ji na Violu a zakřičí:LA-CARNO-IN-FLAR-MARE a Viole chytne hábit.(moment jako Sarah si nosí to co chce a ostatní si chodí v hábitu?)
"Pozor Violo,hoří ti hábit,nechceš pomoct?"zasměje se Sarah a vylije kýbl vody na Violu.Celý její make-up je pryč,krepovačka z vlasů je v čudu a pod očima se jí leskne rozmazaná řasenka.
"Ještě někdo?"zeptá se Sarah a dívky místo odpovědi utečou do pokoje.
"Nemáš strach,že to na tebe řeknou?A jak to,že jsi měla připravenou tu vodu?"(no ona je totiž neomylná)
"Počítala jsem s tím,že zase budou mít kecy.Trapky jedny.A klidně ať to řeknou.Ale musíš uznat,že Violka vypadala sexy!"
A obě dívky dostanou výbuch smíchu.
Samantha se,ale najednou zasekne a řekne:"Ale s tím,že jsem ošklivka měli pravdu."
"Na ně se vykašly a pravdu neměly."
"Ale měly.Podívej se na mě jak vypadám."
A když se zrovna chystá Samantha do koupelny si umýt barvu z vlasů Sarah jí chytne za rukáv.
"To se,ale změní."
"Ale jak?Ošklivá zůstanu navždy."
"Po mém vánočním dárku budete s Adrianou největší kočky."(zajímalo mě kde má toho kocoura, ani se o něm nezmínila)
"Počkej,ale jak?"
"Víš,jak pojedeme před Vánocema do Prasinek?"
"No vím,ale Vánoce jsou trochu později."
"Zkrátka dostanete ode mě dárek dřív."
"A co to bude?Pověz."
"Nech se překvapit."odpový záhadně Sarah a odejte do dívčích ložnic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | 26. listopadu 2012 v 20:11 | Reagovat

Jsem napnutá jak kšandy, co jim asi tak chce dát :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama